İzlenme rekoru kıran Kuruluş Osman'ın yönetmenlerinden olan Kunt Tulgar, öz abisi olarak gördüğü Cüneyt Arkın'a olan sitemini dile getirdi.

Şimdiler de Maltepe'de huzur evinde kalan Yeşilçam sinemasının başarılı yönetmeni Kunt Tulgar, geçmiş yıllardaki hatıralarını anımsayıp Cüneyt Arkın'dan bahsederken gözyaşlarına engel olamadı. O zamanlarda birbirinden kıymetli isimlerle başarılı işlere imza atan Tulgar, Cüneyt Arkın'ı abisi olarak gördüğüne değindi.

''ÖZ AĞABEYİMDEN FARKI YOKTU!''

Kunt Tulgar, Cüneyt Arkın için şu açıklamada bulundu:

''O benim öz ağabeyim değildi ama ondan farkı yoktu. Buraya ziyaretime gelmedi. Burada olduğumdan haberi bile yok. Yine de o benim ağabeyimdir. Cüneyt Arkın, Aytekin Akkaya Dünyayı Kurtaran Adam’ filminde bir araya gelmiştik. Filmin stüdyo işlemlerini ben yapmıştım” diye konuştu.

''GÜNÜMÜZ OYUNCULARI BASMAKALIP''

Yeni dönem film ve dizilere ilişkin değerlendirmede bulunan Kunt Tulgar, “En büyük problem, her şey dijitale dönüştü. Biz bu değişim esnasında gerekli materyalleri edinemedik. Ayrıca oyunculuk olarak bizim dönem çok daha ilerideydi. Bu dönem oyucuları basmakalıp oynuyorlar. Yerlerine kimi koyarsınız aynı performansı o da gösterir” dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Tiktok fenomenleriyle bir kişi arasında taciz kavgası!

İLİŞKİLİ HABER

Sevilen dizisi 'Kazara Aşk'a oyuncu Hakan Meriçliler dahil oluyor!

BİR YORUM YAPIN 0