Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı ilkemizde yalanan yangınla birlikte hayatını kaybedenlere yardım etmek için harekete geçti.

Günlerdir ülkemizde yaşanan yangınlar söndürülmeye devam ederken evlerini kaybeden vatandaşlar için ünlüler harekete geçti. AHBAP derneğinin yangın yerinde yardımlara başlaması üzerine son olarak ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'dan destek geldi. 

ACUN'DAN AFETZEDELERE 5 MİLYONLUK YARDIMI

lıcalı, günlerdir AHBAP Derneği ile afet bölgesinden vatandaşlara yardım eden Haluk Levent öncülüğünde ailelere yardım etme kararı aldı. Müjdeli haberi veren Haluk Levent, Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Yangının başından itibaren istişarede olduğumuz Acun Ilıcalı ile yangın sonrası yeniden yapılacak evlerin durumu hakkında bir fikir birliğine vardık. Acun Ilıcalı, Ahbapların listeleyeceği 100 aileye toplam 5 milyon TL ilk ful eşya desteği sağlayacak. Güzel adam sağ ol" dedi.

acun ılıcalıdan afetzedelere yardım

İLİŞKİLİ HABER

Onu Seksenler dizisinde tanımıştık! Oğlunu görenler...

İLİŞKİLİ HABER

Kırmızı Oda'nın Nihal'i Esra Ronabar'ın eşinin kim olduğunu duyan şaşırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Ümitcan Uygun'un ağabeyi instagram'dan tehditler savurdu

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın'dan haddini aşan tweet!

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent açıkladı! Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer...

BİR YORUM YAPIN 2

Ne desem bilmem 3 ay önce

Helal acuna ve levente milliyetci insanlarmis . Millet hani zenginler nerde koc ,sabanci, ali agaoglu, ulusoy ,ülker, hani zenginler millet vekilleri hani kilicdaroglu bahceli hani cok milliyetciler ya hepsi cebi icin calisiyor Bos milliyetcilik hayal perez ülkesi..

ALİ KARA 3 ay önce

umarız sadece sözde kalmaz 100 aileye 5 er milyon verecek yerde 1000 aileye 1 er milyon verseydi daha iyi olurdu