Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Yetenek Sizsiniz Türkiye" ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonda yer alacak yarışmada jüri koltuğunda sürpriz bir isim yer alacak.

"Muhteşem Yüzyıl" dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle bir döneme damga vuran Meryem Uzerli, yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Gelen tekliflere sıcak bakan ünlü oyuncunun yeni adresi belli oldu.

Son olarak 2019 yılında "Kovan" isimli filmde rol alan güzel oyuncuyu sonunda Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın ikna ettiği konuşuluyor. Acun Ilıcalı, 2014'ten bu yana Meryem Uzerli'ye birçok televizyon programında jüri üyeliği teklif etmiş ancak ikna edememişti.

İkili, geçtiğimiz günlerde bir araya geldi ve Meryem Uzerli Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüri koltuğunda oturmayı kabul etti.

MERYEM UZERLİ ŞART KOYDU!

Ünlü oyuncu Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin jüri üyesi olmayı kabul etti ancak kendisine bir acil çıkış kapısı oluşturmayı ihmal etmedi. Güzel oyuncu, "Diğer jüri üyelerinin kim olduğunu gördükten sonra imza atarım" şeklinde konuştu.

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent: Asıl kahraman biz değil orman emekçileri

İLİŞKİLİ HABER

Nurdan Beşen'in eğlenceli paylaşımı takipçilerini gülümsetti!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü fenomen Alla Perkova'nın uzun saçları olay oldu!

BİR YORUM YAPIN 2

Diyarbekri 9 ay önce

Parasız kalınca mecburen Türkiye'nin kapısını çalıyorlar. Bizde de avrupa, batı hayranlığı oldukça gelirler, çantalarını doldururlar, lüks içinde yaşarlar ve giderler. Bizde onlara özeniriz. Allah evlatlarımızı kötülüklerden muhafaza etsin.

ADANALIM 9 ay önce

Aciz insan yaptıkların ortada konuştukça batıyorsun.aynen başörtüsünün beynine battığı gibi işlediğin suçu verdiğin ifade kurtarmaz.belki bir gün çıkarsın bence beynini berat ettir.at kafandan kini nefreti sabra ve hoşğörüye sığın.o insanların hiç suçu yok