Dün akşam galası yapılan İnsanlar ikiye ayrılır filminin başrol oyuncularından Burcu Biricik gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Pınar Deniz, Burcu Biricik ve Aras Aydın’ın başrolde yer aldığı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ filmi, Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşen gala ile 10 Eylül'deki vizyon öncesi seyircilerle buluştu. Galada tüm ekip kırmızı halıda basın karşısına çıktı.

insanlar ikiye ayrılır

Kırmızı halıda gazetecilerin sorularına yanıt veren başrol oyuncularından Pınar Deniz, “Pandemi döneminde çektik filmi, seyirciyle buluşuyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Sinemaları ne olur yalnız bırakmayın” şeklinde konuştu.

"TÜM SEKTÖRE ÖRNEK OLDU" 

Güzel oyuncu, “Bu film benim için şöyle bir önem taşıyor. Pandemi ilk çıktığında 'setleri durdurun, bir şey yapılması gerekiyor' diye paylaşım yapan ilk insanlardan birisiydim. Bu set bize pandemiyle birlikte nasıl hareket edip, nasıl çalışmamız gerektiğini öğretti" dedi.

Biricik, "O kadar güzel önlemler almışlardı ki. Bence tüm sektörede örnek oldu. Şimdi de ilk vizyona giren filmiz. Seyirci olarak pandemiye rağmen nasıl hayatımıza devam edebileceğimizi öğreneceğiz" ifadelerini kullandı.

İLİŞKİLİ HABER

Sen Çal Kapımı Hande Erçel ve Kerem Bürsin rekor kırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Haluk Levent, kendi konserinde kuyruğa girdi!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü çiftten ilginç kutlama! Pınar Altuğ: Deliye her gün bayram

İLİŞKİLİ HABER

Gülse Birsel'den yeni dizi müjdesi! 'Vallahi yazıyorum'

BİR YORUM YAPIN 0