Ünlü oyuncu Demet Özdemir: Neden bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir'in geçtiğimiz ay ablası Derya Özdemir'in nikahına katılmadığı öğrenilmişti. Aralarında küslük olduğu iddia edilen ikiliden Demet Özdemir, çıkan haberlerin ardından açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz ay ablası Derya Özdemir'in düğününe katılmayan güzel oyuncu Demet Özdemir, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından ablası Derya Özdemir ile çekilen bir karesini paylaşan ünlü oyuncu "Ablamla aram çok çok çok iyi. Neden bu açıklamayı yapmak zorunda kalıyorum? Siz düşünün…" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Ekranların sevilen oyuncusu Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir geçtiğimiz ay İstanbul'da gerçekleşen bir kır düğünü ile dünya evine girdi. Çeşme'de seti olan Demet Özdemir'in düğüne katılmaması hayranları tarafından tepkiye yol açtı. Düğünün olduğu dönemde Demet Özdemir ve ablasının arasının açık olduğu bilgisine ulaşıldı.

Derya Özdemir ve Yalçın Kapı'nın düğününe katılmayan Demet Özdemir, daha sonra düzenlenen yemeğe katıldı. Sosyal medya hesabından mutluluk pozlarını paylaşan Derya Özdemir'in diğer kardeşi Volkan'ın a düğüne katılmaması akıllarda soru işaretine neden oldu.

Usta oyuncu Perihan Savaş'ın oğlu mezun oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Usta oyuncu Perihan Savaş'ın oğlu mezun oldu!
Oyuncu Çağlar Ertuğrul'dan takdir toplayan hareket!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Çağlar Ertuğrul'dan takdir toplayan hareket!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0