Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı'nın dijital platformda herkesin beğenisine sunduğu Exxen sitesine Güntekin Onay "Exxen'e üye olabilmek için 1,5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300'a mesaj attım. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi" paylaşımını yaptı. Ilıcalı büyük tepki gösterdi.

Güntekin Onay, geçtiğimiz gün "Exxen'e üye olabilmek için 1.5 saattir uğraşıyorum. Web sitesinden başaramadım. 9300'a mesaj attım. Ücret ödendi, bu kez de şifre gelmedi. 19:45 maçlarına yetişemedim. 22:00 için umudum devam ediyor!" paylaşımında bulundu.

acun ılıcalı güntekin onay tepki

Güntekin Onay da Acun Ilıcalı'nın açıklamalarının ardından yeni bir paylaşımda bulunarak "Girişimciliği, projeleri ve başarılarıyla gurur duyduğum değerli dostum Acun Ilıcal'nın Exxen ile ilgili yaşanan teknik sorunumu kişisel algılamasına şaşırdım. Bu kadar emek ve büyük yatırım var. Farkındalık olsun ki bunlar yaşanmasın. Arkadaşlar aradı, sağ olsunlar. Halloldu." sözleri ile yanıt verdi.

 

İLİŞKİLİ HABER

Bollywood yıldızı Salman Khan Kapadokya'da

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı: Hadise'nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz

BİR YORUM YAPIN 3

meyyid 11 ay önce

eskiler bilir "teleon" gibi olmasın bu "exxen"...

Sinan 11 ay önce

Adam haklı acun bey pazartesi salı 0850 numarayı arıyoruz bir Allahın kulu lütfen dahi olsa cevap vermiyor kimseye kızma önce çalışan personeline kız

Kuzu 11 ay önce

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarını göremedik!