Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan evlendi Çırağan'a ünlü yağdı!

Arabesk müziğin usta ismi Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, uzun süredir beraberlik yaşadığı Seda Han’la Çırağan Sarayı’nda dünyaevine girdi. Düğüne sanat camiasından birçok isim katıldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Usta sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay uzun süredir beraberlik yaşadığı Seda Han’la Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturdu. Düğüne ünlüler akın etti ve gece boyunca birbirinden renkli görüntüler paylaşıldı.

Oğlu Gökhan Gencebay'a Çırağan Sarayı'nda yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen bir düğün yapan Orhan Gencebay sanat camiasından dostlarını düğünde ağırladı.

orhan gencebayın oğlu

orhan gencebayın oğlu

Sosyal medyada ünlülerin akın ettiği düğüne dair fotoğraflar paylaşıldı. 'Yılın düğünü' olarak nitelendirilen gecede ise damat Gökhan Gencebay'ın sakallarının oldukça uzun olmasına sosyal medyada gündem oldu.

gökhan gencebay düğün

gökhan gencebay düğün

En çok eleştirilen bir diğer konu ünlülerin paylaşımlarında düğünde sosyal mesafe ve maske kuralına dikkat edilmemesi yönünde oldu.

Gökhan Gencebay 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Seda Han ile Temmuz ayında nişanlanmıştı. Genç çift büyük bir organizasyonla düğün yaparak beraberliklerini resmiyete taşıdıklarını sevdikleriyle paylaştılar. 

Düğüne Erol Köse, Sinan Akçıl, Erkan Petekkaya gibi çok sayıda ünlü katıldı.

Türk dizi tarihinde bir ilk olan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'na görkemli gala!

İLİŞKİLİ HABER

Türk dizi tarihinde bir ilk olan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'na görkemli gala!
16 yıl önceki fotoğrafını paylaşan Mabel Matiz takipçilerini şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

16 yıl önceki fotoğrafını paylaşan Mabel Matiz takipçilerini şaşırttı!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

abuzittin azaçudur 2 yıl önce

Sakalları varsın uzun olsun biz kusur aramıyoruz, Ayasofya kebir camisine imamda aramıyoruz. Gelin kızımız rahatsız olduktan sonra keser.