Usta sanatçı İbrahim Tatlıses Perihan Savaş'ın kızı Melek Zübeyde Akkaş'ı birçok kişi tanımıyor. 39 yaşındaki Melek Zübeyde Akkaş'ın son hali dikkat çekti. İbrahim Tatlıses'in kızı annesinin kopyası...

Yeşilçam'ın usta isimlerinden biri olan Perihan Savaş'ın kızı Melek Zübeyde Akkaş, kardeşi İdo Tatlıses’in düğününde ortaya çıktı ve babası İbrahim Tatlıses ile halay çektiği anlar kameralara yansıdı. Anne ve babası tüm Türkiye tarafından tanınan, Melek Zübeyde Tatlıses gözlerden ve kameralardan uzak büyüdü. 

Zaman zaman merak konusu olan Melek Zübeyde son olarak İdo Tatlıses'in düğününde görüntülenmişti. kameralara pek konuşmayan İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde Akkaş son haliyle dikkat çekti.

Melek Zübeyde Akkaş kardeşiyle birlikte verdiği bir pozla dikkat çekti. Melek Zübeyde Akkaş'ın son haline "Annesinin kopyası" yorumları yağdı.

PERİHAN SAVAŞ'TAN KIZINA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Perihan Savaş kızı Melek Zübeyde'nin doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Perihan Savaş'ın 'Canım kuzum seni çok seviyorum, gururum Allah'ım seni, evlatlarını, eşini korusun. İyi ki doğdun iyi ki' sözleri ilgi odağı oldu. 

perihan savaş kızının doğum gününü kutladı

Melek Zübeyde Akkaş, kardeşi İdo Tatlıses ve babası İbrahim Tatlıses ile halay çekerken kameralara yansıdı. 

melek zübeyde akkaş kardeşi ido tatlısesin düğününde

Perihan Savaş'ın Yılmaz Zafer ile evliliğinden dünyaya gelen Savaş Zafer üniversiteyi bitirdi. 

perihan savaş ve ibrahim tatlısesin kızı zübeyde akkaş

Mezuniyet töreninde Zafer'i annesi ve ablası Zübeyde Melek Akkaş yalnız bırakmadı. Fotoğrafta Akkaş'ı görenler ise bir hali şaşırdı.

3 çocuk sahibi olan Zübeyde Melek Akkaş, medyadan uzak sakin bir hayat sürdürüyor.

İLİŞKİLİ HABER

Hz. Yusuf dizisinin başrol oyuncusu Mustafa Zamani'nin son hali!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 3

Vay be ya 6 ay önce

Ne iboymuş. Tanıyıpta çocuk yapmadığı kadın kalmamış

Tepki 6 ay önce

Şimdi reklamlar..!

MASK 6 ay önce

şu ülke bir tatlısesden birde kaya dan kurtyulamadı biri öldü hala adamı yaşatacağız diye her gün manşetlerde (işin aslı ideolojik sebeplerden yoksa kimse ahmet kaya yı taktığı yok) biri ölümlerden döndü anında medaya da manşetlerde sadece parası var başka bir halt yok