İbrahim Tatlıses'in kızı Zübeyde Melek şaşırttı! Melek Zübeyde güzelliğiyle büyüledi

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses Perihan Savaş'ın kızı Zübeyde Melek Akkaş'ı birçok kişi tanımıyor. 40 yaşındaki Zübeyde Melek Akkaş'ın son hali dikkat çekti. Tatlıses'in gözlerden uzak büyüyen kızı uzun zaman sonra görüntülendi. İbrahim Tatlıses'in kızı annesinin kopyası...

Yeşilçam'ın usta isimlerinden biri olan Perihan Savaş'ın kızı Zübeyde Melek Akkaş, daha önce kardeşi Dilan Çıtak'ın düğününde ortaya çıktı. Zübeyde Melek Akkaş erkek kardeşi İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli'nin paylaşımlarında boy göstermişti. Anne ve babası tüm Türkiye tarafından tanınan, Zübeyde Melek Tatlıses gözlerden ve kameralardan uzak büyüdü. 

Melek Zübeyde 16 yıl önce iş insanı Volkan Akkaş ile hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz günlerde ameliyat olan usta sanatçı İbrahim Tatlıses kızı Melek Zübeyde Akkaş ile poz verdi. O anları yayınlayan İbrahim Tatlıses'in kızıyla olan kareleri çok beğenildi. İşte Perihan Savaş ve İbrahim Tatlıses'in kızının son hali...

Melek Zübeyde Akkaş son olarak erkek kardeşi İdo Tatlıses'in ikizlerini ziyaret etmişti. 

İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli'nin baby shower partisinde boy göstermişti.

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş'ın kızı Zübeyde Melek Akkaş hala olmaya günler kala partide çekilmiş bir karesini yayınladı. Akkaş paylaşımına "Geliyor böceklerim" notunu düştü.

ANNESİNİN KOPYASI

40 yaşına giren Zübeyde  Melek annesi ile benzerliğe ile gündem olmaya devam ediyor.

YASEMİN ŞEFKATLİ PAYLAŞTI!

İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli, düğünden sonra Instagram hesabından İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş'ın gözlerden uzak büyüttükleri kızları Zübeyde Melek ile fotoğraflarını paylaştı.

melek zübeyde

melek zübeyde

Akkaş kardeşiyle birlikte verdiği bir pozla dikkat çekti. Zübeyde Melek Akkaş'ın son haline "Annesinin kopyası" yorumları yağdı.

PERİHAN SAVAŞ'TAN KIZINA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Perihan Savaş kızı Zübeyde'nin doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Perihan Savaş'ın 'Canım kuzum seni çok seviyorum, gururum Allah'ım seni, evlatlarını, eşini korusun. İyi ki doğdun iyi ki' sözleri ilgi odağı oldu. 

perihan savaş kızının doğum gününü kutladı

perihan savaş kızının doğum gününü kutladı

Zübeyde Melek Akkaş, kardeşi İdo Tatlıses ve babası İbrahim Tatlıses ile halay çekerken kameralara yansıdı. 

melek zübeyde akkaş kardeşi ido tatlısesin düğününde

melek zübeyde akkaş kardeşi ido tatlısesin düğününde

Perihan Savaş'ın Yılmaz Zafer ile evliliğinden dünyaya gelen Savaş Zafer üniversiteyi bitirdi. 

perihan savaş ve ibrahim tatlısesin kızı zübeyde akkaş

perihan savaş ve ibrahim tatlısesin kızı zübeyde akkaş

Mezuniyet töreninde Zafer'i annesi ve ablası Zübeyde Melek Akkaş yalnız bırakmadı. Fotoğrafta Akkaş'ı görenler ise bir hali şaşırdı.

3 çocuk sahibi olan Zübeyde Melek Akkaş, medyadan uzak sakin bir hayat sürdürüyor.

Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'tan duygusal paylaşım: Çok özledim

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'tan duygusal paylaşım: Çok özledim

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 5

İnsan Evladı 1 yıl önce

Millet kedi, köpek, alıp evinde besliyor beraber yatağında yatırıyor da kendi evladını gözlerden uzak büyütmek nedir ya bırakın böyle absürt başlık atmaları.

Toplam 3 beğeni

Vay be ya 2 yıl önce

Ne iboymuş. Tanıyıpta çocuk yapmadığı kadın kalmamış

Toplam 14 beğeni

Tepki 2 yıl önce

Şimdi reklamlar..!

Toplam 1 beğeni

MASK 2 yıl önce

şu ülke bir tatlısesden birde kaya dan kurtyulamadı biri öldü hala adamı yaşatacağız diye her gün manşetlerde (işin aslı ideolojik sebeplerden yoksa kimse ahmet kaya yı taktığı yok) biri ölümlerden döndü anında medaya da manşetlerde sadece parası var başka bir halt yok

Toplam 16 beğeni

Halime 2 yıl önce

Çok dogru

Toplam 0 Beğeni