Hamilelik döneminin nasıl geçtiği ile ilgili samimi açıklamalarda bulunan Bengü, "Hamilelikten öte, evde çocuğun olması ve dışardan ona mikrop bulaştırma kaygısı daha zordu" ifadelerinde bulundu.

42 yaşındaki şarkıcı Bengü, iş insanı Selim Selimoğlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Bengü, Zeynep adındaki kızlarına hamilelik sürecinde ve sonrasında yaşadıklarını anlattı. İkinci çocuğuna hamile olan Bengü, samimi açıklamalarda bulundu.

Güzel şarkıcı, "Hamilelik nasıl gidiyor" sorusuna samimi bir cevap verdi:

"Pandemi, kızım Zeynep doğduktan 4-5 ay sonra başladı. Dolaysıyla benim için, hamilelikten öte, evde çocuğun olması ve dışardan ona mikrop bulaştırma kaygısı daha zordu. Tüm bu zorluklara 1.5 senede alışıp, sonra hamile kaldığım için de hamilelik biraz daha kaygısız geçti. Çünkü neredeyse aşı olmak üzereydik. Hamileliğin başından beri maske takmak, kalabalıklara girmemek gibi elimden gelen her önlemi aldım, her annenin yaptığı dikkatli davranışlar sergiledim ve tedbiri hiçbir zaman elden bırakmadım. Çok fazla da kaygı düşünmemeye gayret ettim. Çünkü düşüncenin de etkisine çok inanıyorum. Çok şükür ki, korunarak, hasta olmadan atlatmak üzereyim. Şu anda da 6 haftam kaldı"

 

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş'ten makyajsız paylaşım! Takipçileri bayıldı

İLİŞKİLİ HABER

Seyfi Dursunoğlu'nun paylaşılamayan mirasında yeni gelişme!

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli doğanın tadını çıkardı!

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Enver'in yeşillikler içindeki pozları dikkat çekti

BİR YORUM YAPIN 0