TRT 1 ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ortalığı kasıp kavurdu. Reytingleri alt üst eden dizi Perşembe günü yayınlanan dizileri etkiledi. Barbaroslar'ın hakimiyeti romantik yaz dizisi olan Kazara Aşk'ı tahtından etti.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisi geçtiğimiz gün büyük bir gala gösterisiyle yayınlandı. Perşembe günleri yayın hayatına başlayan dizi televizyonda hakimiyetini sağladı. Dizi gelir gelmez diğer dizilerin reytinglerini etkiledi.

barbaroslar hakimiyeti kurdu

Star TV ekranlarında yayınlanan ve romantik komedi olan Kazara Aşk dizisinin final kararı almasına yol açtı.

kazara aşk final kararı aldı

Yaz dizileri arasında başarılı olan Kazara Aşk'ın yakında final yapacağı kararı hayranlarını üzdü. Başka bir iddiaya göre dizi gün değiştirebilir. 

İLİŞKİLİ HABER

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı oyuncuları! Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 2. bölüm fragmanı

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil'den şaşırtan dadı açıklaması!

BİR YORUM YAPIN 6

Aydın 3 hafta önce

Kazara aşk tarzı saçma diziler tutmuyor artık hiç olmamalıydı.darısı yasak elmaya inşa Allah o da bir an önce biter

Aydın 3 hafta önce

Kazara aşk tarzı saçma diziler tutmuyor artık hiç olmamalıydı.darısı yasak elmaya da inşa Allah o da bir an önce biter

Erol 3 hafta önce

gün değiştir kardeşim. zevkle izliyoruz

mask 3 hafta önce

ne düşüneyim günümüz aşk dizisi gitti tarihin aşk dizisi geldi (tarihte acaba barbarosu kaç eşi kaç aşığı vardı merak etmeye başladım dizide her sezona bir iki aşık bulacaklarda bakem tarihle örtüşecekmi) dizi tarihi hayatı akdenizin sularında geçmiş barbaros kardeşlerin aşk hayatları ile öne çıkacak gibi şimdiden oruç reisin bir karısı bir aşığı var hızırı bilmiyorum diziye yirmi dakika tahammül edebildim bu dizi trt ye hiç yakışmadı

Sadece tarih 3 hafta önce

Aynen kardeşim gitsinler tarih dizisi yerine aşk dizisi çeksinler. Tarihini bilmeyen bir millet, yok olmaya mahkumdur.” - Mustafa Kemal Atatürk.

reis 3 hafta önce

Tarihi gerçeklerle alakasız saçma sapan bir filim.

Yorumların Tümünü Okuyun