Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar, “Sahneleri özlemedim. Doğru düzgün sahne mi var? Şimdikilere sahne diyemiyorum ben. Lokal desem daha doğru olur" demişti. Nil Karaibrahimgil, Avşar’ın bu sözleri hakkında konuştu.

Şarkıcı Nil Karaibrahimgil, geçtiğimiz günlerde Etiler'de bir bankadan çıkarken görüntülendi. Çalışmalarına hızla devam ettiğini ve albüm çalışması yaptığını ifade etti. Aynı zamanda da bir müzikale hazırlandığı söyleyen Karaibrahimgil, yakın zamanda sözleri doğa ile ilgili olan "Uyan Anne" isimli şarkısını da çıkaracak.

Kendi işleri hakkında açıklamalarda bulunan Nil Karaibrahimgil'e Hülya Avşar'ın sözleri hatırlatıldı. Avşar, "Sahneleri özlemedim. Doğru düzgün sahne mi var? Şimdikilere 'Sahne' diyemiyorum ben. 'Lokal' desem daha doğru olur" demişti. Milliyet'in haberine göre; bir çocuk annesi Nil Karaibrahimgil, konuyla ilgili, "Bu süreçte işimizi böyle devam ettireceksek ne yapalım? Sağlıklı olan buysa bir süre bu kapasite ile devam edecek" diyerek, Avşar'ın sözlerine katılmadığını belirtti.

Geçtiğimiz ay Kuruçeşme'de konser veren 44 yaşındaki şarkıcı, "Konserde şarkı söylemeyi çok özlemişim. Çok güzel bir konser oldu. Aynı zamanda konser esnasında 'Disco' şarkımıza bir klip çektik" demişti.

 

 

İLİŞKİLİ HABER

Hadise İtalyan markanın ilk Türk marka elçisi oldu

İLİŞKİLİ HABER

Onur Şan'dan Erzurum türküsüne modern yorum

İLİŞKİLİ HABER

Pınar Eliçe'den üzen haber: Cilt kanserine yakalandı

İLİŞKİLİ HABER

Yeşim Salkım'dan duygusal paylaşım

BİR YORUM YAPIN 0