Ünlü oyuncu Hazal Kaya geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim'in programına katıldı. Kaya özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Son olarak 'Bizim Hikaye' dizisiyle izleyenlerin karşısına çıkan güzel oyuncu Hazal Kaya ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan oyuncu, özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

hazal kaya yemek yemeyi çok seviyorum

Ali Atay ile mutlu bir evlilik sürdüren Hazal Kaya, Fikret doğduğunda önce artık hep evde çocuk bakmalıyım gibi bir tribe girdim. Sonra menajerimi arayıp “Ne iş varsa yolla. Hepsine varım” dedim.

Batıl inançları olduğundan söz eden Hazal Kaya, ''O kadar çok batıl inancım var ki. Nazara karşı yakabildiğim her şeyi yakarım. Sirkeyle yıkanırım, sirkeyi içerim. Taş ovarım'' şeklinde konuştu.

İbrahim Selim, Kaya'ya ''Oğlun ilerde 'sevgilim' diye abuk subuk birini koluna takarsa nasıl tepki verirsin?'' sorusunu yöneltti. Bir süre düşünen Kaya, ''Nasıl davranacağımı gerçekten kestiremiyorum ama Ali'ye çok ihtiyacım olur öyle bir anda. Bana müdahale edilsin isterim. Hande, Selin falan inşallah yanımda olurlar. Ben yapamam'' yanıtını verdi.

"ACAYİP KOCAM KÖYLÜYÜM"

"Ben feci kocam köylüyümdür" diyen Hazal Kaya, "Çok aşığım. Ve Ali'ye ne kadar aşık olduğumu herkese anlatmak zorundaymışım gibi bir duyguyla yaşıyorum. Kimse bunu dinlemek istemiyor. Ve Ali inanılmaz utanıyor böyle şeylerden" dedi.

DELİRDİĞİM ZAMANLAR OLDU

Ünlü olduktan sonra delirdiğim zamanlar oldu ama magazine yakalanmadım. Taksim’de büyüdüm. Anneme de orada basıldım. Yerlerde bile süründüm. Ben oralarda güvenli alanlarda yakalanmadan güzel delirdim.

 

İLİŞKİLİ HABER

Murda'nın mahkemede açıklamaları "yok artık" dedirtti!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Hadise'den yeni pozlar! Hayranlarının dibi düştü

İLİŞKİLİ HABER

“Maske Kimsin Sen?” programı çok yakında Kanal D'de başlıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Balina kusmuğundan koku yaptılar! Kilosu 16 bin lira..

BİR YORUM YAPIN 1

misafir 5 ay önce

nazar batıl inanç değildir.

Toplam 1 beğeni