41 yaşındaki abisini koronavirüsten kaybeden Alişan'ın acısı dinmiyor. Ailesine destek olmak için güçlü kalmaya çalışan Alişan, anne ve merhum abisiyle çektiği son fotoğrafı paylaşarak altına duygusal bir mesaj yazdı.

Yaklaşık iki ay önce iki acı birden yaşayan Alişan'ın taze acıları hayranlarını derinden üzüyor. Ailesi için ayağa kalkan Alişan, genç yaşta kaybettiği kuzenini ve abisini unutamıyor. Acısı dinmeyen Alişan'ın ailesini ayakta tutma çabası ise hayranları tarafından beğeni topladı.

alişanın annesi

Özellikle yeğenlerini kendi çocuklarından ayırmayan ve onlarla zaman geçiren Alişan, şimdi de annesine destek olmak için bir paylaşımda bulundu.

alişan ve merhum abisinin kızları

Evlat acısıyla yıkılan annesi ve merhum abisine ait bir fotoğrafı paylaşan Alişan, duygusal bir nota da yer verdi. 

alişanın son paylaşımı

"Belkide bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı..Biliyorum ne sen ne babam artık hiç böyle gülemeyeğiz dolu dolu..Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz..Böyle sıyah beyaz kaldık..Ben nasıl Selçuk için çocuklarım için yaşıyosam sizde bizim için ayakta kalın olurmu..Hepimizin size ihtiyacı var..Ne mutlu size,ne mutlu bize ki,arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve hergün yaptığı bir iyilikle dua alan,cennetlik bir evlat yetiştirmissiniz..Allah sızden razı olsun annem,babam."

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Çelikkol'dan hayran bırakan oyunculuk

İLİŞKİLİ HABER

Shakira oğluyla domuzlarının saldırısına uğradı! Ağlaya ağlaya...

BİR YORUM YAPIN 0