Tescilli güzel Dilan Çiçek Deniz, yabancı basına verdiği röportajla gündem oldu. Oyuncunun İngilizce telaffuzu alay konusu oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Taşkent Uluslararası Film Festivali'ne katılan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yabancı basına verdiği röportajla dikkat çekti. Güzel oyuncunun İngilizce telaffuzu sosyal medyayı salladı. Kırmızı elbisesiyle de oldukça dikkat çeken oyununun videosu çokça paylaşıldı.

26 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, sosyal medyayı salladı. Davete damga vuran oyuncu yabancı basının da oldukça ilgisini çekti. Gazeteciler, Hollywood yıldızı edasıyla festivalde ışıldayan oyuncuyla röportaj yapmak için sıraya girdi. Dilan Çiçek Deniz de gördüğü ilgiye şaşırdı. 

Şıklığıyla dikkat çeken ünlü oyuncunun İngilizce telaffuzu sosyal medyada çok tartışıldı. Kimileri beğenirken, kimisi de çok yapay buldu. Heyecandan ne ifade ettiği anlaşılmayan Deniz, kahkahalarıyla sohbeti sürdürdü.

 

"GÜLÜŞÜMÜ DEĞİŞTİREMİYORUM"

Ünlü oyuncu tepkiler karşısında sosyal medya hesabından bir yanıt verdi. Yaptığı paylaşımda tepkileri çok da ciddiye almadığını ima ederek "Gülüşümü değiştiremiyorum arkadaşlar idare edin" açıklamasını düştü. 

İLİŞKİLİ HABER

Nejat İşler evini kapatarak otele yerleşti! Nejat İşler kimdir ve kaç yaşında?

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Kubilay Aka'dan şoke eden sözler: Kimseden özür dilemem!

İLİŞKİLİ HABER

110 yaşındaki Dursun Ali dede uzun ömrün sırrını anlattı

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Pelin Karahan: Kolay kolay yılmam

BİR YORUM YAPIN 0