MFÖ grubu solisti Fuat Güner: 150 kişiye biner TL para yollattırdım

MFÖ grubundan usta sanatçı Fuat Güner, koronavirüs pandemi döneminde maddi zorluk çeken birçok müzisyen arkadaşı için para topladığını, hatta varlıklı bir arkadaşı sayesinde 150 müzisyene bin TL’lik yardım yaptırdığını açıkladı.

Müzik Yorumcuları Meslek Birliği'nin (MÜYORBİR) 11'inci Olağan Genel Kurulu önceki gün İstanbul Kongre Merkezi’nde yapıldı. Burhan Şeşen ve Ahmet Koç’un MÜYORBİR’in yönetimine seçilmek için yarıştığı genel kurulda; Fuat Güner, Ömür Gedik, Işın Karaca, Deniz Arcak, Derya Uluğ gibi birçok sanatçı oy kullandı.

Güner, bu yıl MFÖ olarak 50'nci sanat yıllarını kutlayacaklarını belirterek, "50'nci yıla özel projelerimiz var. Bizim yerimizi alacak bir grup çıksın isterim ama şu an yok" dedi. MFÖ grubunun üyesi Fuat Güner tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı zor durumda olan irçok müzisyen arkadaşı için para topladığını, hatta varlıklı bir arkadaşı sayesinde 150 müzisyene bin TL'lik yardım yaptırdığını söyledi.

mfö

mfö

Güner, "Aramızda paralar toplayıp kendi müzisyen arkadaşlarımıza yolladık. Ben çok zengin bir arkadaşıma, 150 kişi için biner TL para yollattırdım. Hiç olmazsa yani merhem olsun diye" şeklinde konuştu.

Ivana Sert davayı resmen kaybetti! İşte ödeyeceği rakam...

İLİŞKİLİ HABER

Ivana Sert davayı resmen kaybetti! İşte ödeyeceği rakam...
Okan Bayülgen'den fenomenlere: Hepsi zavallı, hepsi çöp!

İLİŞKİLİ HABER

Okan Bayülgen'den fenomenlere: Hepsi zavallı, hepsi çöp!
Aslı Enver, Vogue Türkiye'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu!

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Enver, Vogue Türkiye'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0