Tamer Karadağlı'dan şaşırtan açıklama! Çocuklar Duymasın pişmanlığı...

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, katıldığı bir programda uzun yıllardır rol aldığı "Çocuklar Duymasın" dizisi hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

Usta oyuncu Tamer Karadağlı, geçtiğimiz günlerde ünlü televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programı Dur Bir Dinle'ye konuk olarak katıldı. Meslek yaşantısına dair samimi açıklamalarda bulunan 54 yaşındaki oyuncu, söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'da canlandırdığı "Haluk" karakteriyle hafızalara kazınan Tamer Karadağlı, gündeme oturan bir itirafta bulundu.

"HER ZAMAN İÇİMDE BİR ACI OLDU!"

Ünlü oyuncu, 2003 yılında "ihanet" iddialarının ortaya atılmasıyla Çocuklar Duymasın'dan ayrılan Pınar Altuğ hakkında pişmanlığını dile getirerek "Pınar’a da söyledim, 'Keşke sen ayrıldığında, ben de ayrılsaydım' dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı." şeklinde konuştu.

İtalya'da Serenay Sarıkaya ilgi odağı oldu!

İLİŞKİLİ HABER

İtalya'da Serenay Sarıkaya ilgi odağı oldu!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0