Taner Ölmez bebek hediyesi olarak Ece Çeşmioğlu'na bebek hediyesi!

Geçen haziran ayında nikah masasına oturan Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu’ndan sevindiren haber geldi. Çift bebek beklediklerini açıkladı. Ali Vefa karakteri ile hafızalarda yer edinen Taner Ölmez'in kızı oluyor. Ölmez, eşine doğum hediyesi olarak 400 bin TL değerinde spor bir araba satın aldı.

Geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen sade bir törenle evlenen Taner Ölmez, eşi Ece Çeşmioğlu’na dünyaya gelecek bebekleri için doğum hediyesini şimdiden aldı.

Son olarak final yapan 'Mucize Doktor' dizisinde rol alan Taner Ölmez, meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile Kemerburgaz'da düzenlenen törenle nikah masasına oturmuştu.

KIZI OLUYOR!

Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu çifti geçen haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Düğünlerine ünlü akınının yaşandığı çiftin cephesinden güzel haber geldi. Taner Ölmez hafta başı eşinin fotoğrafını yayınladı. Fotoğrafta güzel oyuncunun karnının büyümeye başladığı görüldü.

KIZ BEBEK GELİYOR

Ölmez, şu günlerde eşi Ece Çeşmioğlu’yla bebek sevinci yaşıyor.

Heyecanla anne-baba olmayı bekleyen genç çiftin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. Ölmez ile Çeşmioğlu'nun kızları olacağı öğrenildi.

BİR YORUM YAPIN 1

akıllının biri 1 yıl önce

400 bin tl dudak uçuklatan bir hediye mi? en ucuz suv zaten o para