Ünlü gurme Vedat Milor'dan sahte hesap! Vedat Milor'un kitabı çalıntı mı?

Sorduğu sorularla sosyal medyayı ikiye bölen ünlü gurme Vedat Milor bu defa yeni tanıttığı kitabıyla gündeme geldi. Milor’un son kitabının isminin ve içeriğinin çalıntı olduğu iddia edildi.

Ünlü gurme ve yazar Vedat Milor ‘Menemen soğanlı mı olur, soğansız mı?’ ya da ‘Balığa limon sıkılır mı, sıkılmaz mı?’ değil! gibi sorularla tanınıyordu. Milor bu defa son çıkardığı kitabıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. 

vedat milor hesap kitabı çalıntı mı

vedat milor hesap kitabı çalıntı mı

Sabahın haberine göre ünlü gurmenin son çıkardığı 'Hesap' kitabının isminin ve içeriğinin çalıntı olduğu iddia edildi. Milor'dan konuyla ilgili henüz açıklama gelmedi. 

Arka Sokaklar'ın polislerinden anlamlı ziyaret!

İLİŞKİLİ HABER

Arka Sokaklar'ın polislerinden anlamlı ziyaret!
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in zor anları!

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in zor anları!
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0