Komedyen Cem Yılmaz, reklam filminde oynayan Tarkan'a Ti'ye aldı!

Yaptığı esprilerle adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen Cem Yılmaz e-ticaret platformunun reklamında birkaç saniye görünen Megastar Tarkan'a gönderme yaptı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Uzun zamandır Almanya'da olan Tarkan'ın kısa süre önce Türkiye'ye geldi. Pandemi sürecinde konser ve iş birlikteliklerine ara veren ünlü şarkıcı Tarkan uzun soluklu bir iş birliği için Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitesiyle el sıkıştı. Geçtiğimiz hafta çekimler için Türkiye'ye gelen Megastar'ın ilk reklam filmi yayınlandı.

cem yılmazdan Tarkan

cem yılmazdan Tarkan

Birkaç saniye göründüğü reklam filminden tam 30 milyon lira kazandığı iddia edilen Tarkan, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Bunun üzerine İbrahim Selim'in Instagram canlı yayınına katılan Cem Yılmaz, yakın arkadaşı Tarkan'a yaptığı göndermeyle izleyenleri güldürdü.

Başka bir e-ticaret sitesinin reklam yüzü olan Cem Yılmaz da, yaptığı Tarkan espriyle kırdı geçirdi. İbrahim Selim'in Instagram canlı yayınına konuk olan Yılmaz, "Siparişleri götüreceğim. Tarkan'dan sipariş gelmiş onu götüreceğim birazdan" dedi. Bu sözler üzerine kahkahalara boğulan sunucu İbrahim Selim de "Acele etme ağabey o evdedir zannediyorum" yanıtını verdi.

Tarkan'dan eşiyle romantik paylaşım

İLİŞKİLİ HABER

Tarkan'dan eşiyle romantik paylaşım

BİR YORUM YAPIN 0