İstanbullu Gelin dizisiyle hayranlarını katbekat artıran başarılı oyuncu Aslı Enver, son olarak Babil dizisinde kendini göstermişti. Kaan Urgancıoğlu ile başrol paylaştığı Sen Yaşamaya Bak filminin çekimlerinin ardından tatil için Meksika'ya giden Enver'in tatili son hız devam ediyor.

Kavak Yelleri dizisiyle ünlülük hayatına adım atan Aslı Enver, daha sonra Suskunlar ve İstanbullu Gelin gibi başarılı yapımlarda da yer aldı. Son olarak da Babil dizisinde hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla her daim adından söz ettiren oyuncu Aslı Enver, şu sıralar Meksika'da tatil yapıyor. Tekne'den paylaştığı fotoğrafıyla tatiline devam eden Enver, kısa sürede binlerce yorum ve beğeni aldı. Sanatçı dostları ve hayranlarının ilgiyle takip ettiği Enver'in, tatilinin ne zaman biteceği bilinmiyor. Ünlü oyuncunun takipçileri yeni projesi olup olmadığını merak ediyor.

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Enver, şu sıralar Meksika’da tatil yapıyor. Deniz kenarında güneşin tadını çıkaran Aslı Enver, bu anları takipçileriyle sosyal medyada paylaşıyor. Enver’in bu paylaşımları büyük ilgi görüyor.

Sevenleri için sık sık kendisini paylaşan Enver, bir süre daha Meksika'da kalacak. Ünlü oyuncuya Meksika tatilinde kız arkadaşları eşlik ediyor. Deniz kenarında güneşin tadını çıkaran Aslı Enver, pozlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Cemal Can Canseven'in eski hali takipçilerini şaşırttı! Cemal Can Canseven kimdir?

İLİŞKİLİ HABER

Dünyanın en zengin genç İngiliz ünlüleri belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet Yalçınkaya ateş püskürdü! Dudak dolgusu yaptırdığı iddiası...

İLİŞKİLİ HABER

Ünlü oyuncu Hande Soral'ın yeni projesi belli oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Demet Akalın’a Netflix Türkiye’den esprili yanıt!

BİR YORUM YAPIN 1

a.d 6 ay önce

israile gidip özcan denizle beraber müslümanlara !!!!! konser versinler.