Alişan'ın eşi Buse Varol Camdaki Kız dizisine transfer mi oluyor? Şoke eden açıklama

Ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol iki tane çocuk doğurduktan sonra ekranlardan uzak bir hayat yaşıyordu. Buse Varol'un Camdaki Kız dizisinde oynayacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde “setlere dönüyorum” diye açıklama yapan Buse Varol, Kanal D ekranlarında yer alan Camdaki Kız dizisine transfer olacağı haberleri gündemi sardı. Camdaki Kız dizisinde ikinci sezonuyla devam ediyor. 

Dizinin ikinci sezonu hızla ilerlerken, projeye dahil olan "Hayri" karakteri hikayenin  evrilmesine neden oldu.  Dizinin hayranları, Cihangir Ceyhan'ın eşi olarak kimin kadroya dahil olacağını araştırmaya başladı. Seyirciler detaylı bilgilere ulaşmak için, "Camdaki Kız Hayri'nin eşini Buse Varol mu oynayacak?" sorusunu gündeme getirdi.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ'NİN EŞİNİ BUSE VAROL MU OYNAYACAK?

Buse Varol geçtiğimiz günlerde setlere döneceğinin müjdesini vererek, "Yeniden bir diziyle anlaştım. İnşallah aralık ayında başlayacağım. O yüzden Instagram'ımda bir temizlik yaptım kendimce. Sadece kendi fotoğraflarım olsun işle ilgili şeyler paylaşayım diye" ifadelerini kullanmıştı.

Varol'un Camdaki Kız dizisiyle anlaştığı ve Hayri'nin eşi Türkan'a hayat vereceği iddia edildi.

Dizi ekibinden ve Buse Varol'dan net bir açıklama gelmezken, Hayri'nin eşini kimin oynayacağının bir süre daha merak edileceği öngörülüyor.

Justin Bieber sahneye başörtüsü ile çıktı! Hayranları çıldırdı...

İLİŞKİLİ HABER

Justin Bieber sahneye başörtüsü ile çıktı! Hayranları çıldırdı...
Vedat Milor'un son paylaşımı güldürdü! Gençleri T'ye aldı

İLİŞKİLİ HABER

Vedat Milor'un son paylaşımı güldürdü! Gençleri T'ye aldı
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0