Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel Yıldırım, son dönemlerde sosyal medyada oldukça popüler. Özellikle kızı Mavi ile yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Yıldırım'a Acun Ilıcalı'dan bomba bir teklif geldi.

Güzel oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel Yıldırım, sosyal medyada son zamanlarda ismi en çok duyulan kişilerden biri. Sosyal medya fenomeni haline gelen genç kadın, hem kardeşi Hande Erçel, hem de minik kızı Mavi sayesinde her geçen gün daha da tanınır hale geliyor. 

Sosyal medya hesabı Instagram'da 25,4 milyondan fazla takipçiye ulaşan Hande Erçel'in özel yaşamı ve ailesi merak edilirken, Gamze Erçel'in de kitlesi büyümüş oluyor. 2019 yılında Mimar Caner Yıldırım ile dünyaevine giren Gamze Erçel, aynı yıl kızı Aylin Mavi Yıldırım'ı kucağına aldı. Kızına, vefat eden annesinin ismini veren Erçel, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla büyük bir kitle oluşturdu.

Instagram'da 4,4 milyon takipçiye ulaşan Gamze Erçel Yıldırım, paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. magazin gündeminde kendine yer bulan 29 yaşındaki Erçel, son olarak hakkında ortaya atılan flaş bir iddiayla gündeme geldi. Magazin D'de yer alan habere göre Acun Ilıcalı, Survivor 2022 kadrosunda yer alması için Gamze Erçel'e teklifte bulundu. Gamze Erçel de bu teklifi kabul etti. Erçel'in çalışmalara şimdiden başladığı öne sürüldü.

İLİŞKİLİ HABER

Hande Erçel ve Bensu Soral'dan bire bir pozlar!

İLİŞKİLİ HABER

Gamze Erçel'in kızı Mavi'den eğlenceli orman gezisi

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Nez'den Survivor itirafı! Gitmeye1 gün kala baygınlık geçirdi...

İLİŞKİLİ HABER

Ece Dizdar hakkında hayranlarını üzen gerçek!

İLİŞKİLİ HABER

Ali Atay ile oğlu Fikret Ali alışverişte

BİR YORUM YAPIN 0