Son dönemin fenomen dizisi Sadakatsiz'de büyük bir oyunculuk başarısı gösteren Cansu Dere, Türk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası'nın Bireysel Başarı Ödülü'nü aldı.

Türk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası tarafından bu sene altıncısı düzenlenen ödül töreninde, iki ülke arasında kültürel ilişkilerin gelişmesine sağlayan özel isimlere verilen Bireysel Başarı Ödülü Cansu Dere'nin oldu. 

Güzel oyuncu ödülünü almak için dün Madrid'e gitmişti. Dere, son yıllarda başrollerini üstlendiği "Sıla", "Ezel", "Anne" ve "Sadakatsiz" dizileriyle İspanyol seyircisi tarafından büyük ilgiyle karşılanmış ve İspanyol televizyon kanallarında başarı elde etmişti.

Madrid'deki Four Seasons Otel'in de düzenlenen ödül töreninde Cansu Dere büyük ilgi gördü. Başarılı oyuncu ödülünü ünlü Ispanyol Diva Luz Casal'dan aldı ve salonda dakikalarca alkışlandı. Geceye La Casa de Papel'in sesi Cecilia Krull başta olmak üzere Los Vivancos, Innocence, Carlos Rodriguez, Sergio Bernal ve Latin TV dünyasınınönde gelen birçok ünlü ismi katıldı.

Dere yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

"Mesleğimi çok severek yapıyorum ve karşılığında yurtdışında da ödüllendirilmekten büyük gurur duydum. Bu kısa ziyarette İspanyol izleyicisinin ilgisinden ve sevgisinden çok mutlu oldum. Beni davet ettiğiniz ve bu ödüle layik gördüğünüz için çok teşekkür ederim."

MADRİD'DEN PAYLAŞIM YAPTI

İspanya'da yürüyüşe çıkan Cansu Dere, ülkenin başkenti Madrid'den bir karesini paylaştı. Dere'nin bu fotoğrafına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni geldi.

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Gülşen'den şaşırtan hamle! 1,5 milyon dolara yeni ev aldı...

İLİŞKİLİ HABER

Süha Uygur ameliyat oldu! Sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi

İLİŞKİLİ HABER

Azra Akın'ın ve oğlu Demir'le pozları takipçilerini gülümsetti!

İLİŞKİLİ HABER

2021 Sibel Can'a yaradı! 3 günde milyonlar kazanacak...

İLİŞKİLİ HABER

Hazal Kaya'yı kahreden ölüm haberi! Acı haberle yıkıldı

İLİŞKİLİ HABER

Zeynep Tuğçe Bayat'tan kız kardeşi ile fotoğraf

BİR YORUM YAPIN 0