Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Öğretmenler Günü için Diyarbakır'ın Bismil ilçesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, geçtiğimiz gün 24 Kasım Öğretmenler Günü için Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yer alan Atatürk İlkokulu'nu ziyaret etti. Okulda eğitim veren Nurcan öğretmen sosyal medya üzerinden Orman Genel Müdürlüğü'nden fidan talep etmişti. Bunu gören ünlü oyuncu, Orman Genel Müdürlüğü ekipleri ile birlikte 24 Kasım'da Nurcan öğretmen ve öğrencilerine sürpriz yaptı.

Okula gelerek büyük bir heyecan yaşatan Çalışkanoğlu ve Orman Genel Müdürlüğü ekipleri, Öğretmenler Gününde fidanları Nurcan öğretmene teslim ettiler. Öğretmen ve çocuklar sevinç içerisinde fidanları toprağa ektiler.

Orman Genel Müdürlüğü Şanlıurfa Bölge Müdürü Mehmet Zeki Bayıcı, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey'in selamlarını ileterek kendisinin yurt dışı programından dolayı gelemediğini ifade etti. Ayrıca öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü de kutladıklarını söyledi.

Ziyaret sonrasında İlçe Kaymakamı Enver Hakan Zengince, Sinan Çalışkanoğlu, Mehmet Zeki Bayıcı, Nurcan Taşçıer Kurt ve öğrenciler, fidanları toprağa diktiler.

İLİŞKİLİ HABER

Celil Nalçakan'ı yıkan ölüm haberi! 'Şoktayız' notuyla paylaştı...

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Göksel şehir hayatına geri döndü!

BİR YORUM YAPIN 0