Murat Dalkılıç'ın babası kalp krizi geçirmişti! Sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın babası Mehmet Sedat Dalkılıç Kuşadası'nda kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Dalkılıç'ın son durumunu ünlü şarkıcı babası ile ilgili konuştu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü popçu, geçtiğimiz hafta babası Mehmet Sedat Dalkılıç'ın kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmasıyla ilgili konuştu. 64 yaşındaki babasının son sağlık durumunu açıklayan Dalkılıç, "Kendisi gayet iyi, bir sıkıntı yok." açıklamasını yaptı.

NE OLMUŞTU?

Kuşadası'nda yaşamını sürdüren şarkıcı Murat Dalkılıç'ın babası Mehmet Sedat Dalkılıç, dün kalp krizi geçirmişti. Ambulansla Söke Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Mehmet Sedat Dalkılıç, buradaki tedavisinin ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi. Anjiyo uygulanan Dalkılıç'ın yoğun bakımdaki tedavisinin devam ettiği ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

MURAT DALKILIÇ HASTANEYE KOŞTU

Babasının kalp krizi geçirdiği haberini alan ünlü sanatçı Murat Dalkılıç, sevgilisi Sitare Akbaş ve kardeşi Elif Dalkılıç ile Aydın'a geldi. Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Umut Tuncer tarafından karşılanan Murat Dalkılıç, yoğun bakımda yatan babasının doktoru Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ufuk Eryılmaz'dan bilgi aldı.

NORMAL ODAYA ALINDI 

Tüm bunların ardından anjiyo uygulanan Dalkılıç, yoğun bakımdaki tedavisinin tamamlanmasından sonra ise normal odaya alındı. Ünlü şarkıcı da babasıyla birlikte hastane odasında objektif karşısına geçti.

BABAM ASLAN GİBİ

Birlikte eğlendikleri anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Murat Dalkılıç, babasının son sağlık durumu hakkında da takipçilerine bilgi verdi. 38 yaşındaki Murat Dalkılıç, babası Sedat Bey'in son durumuyla ilgili, "Arayan, soran herkese çok teşekkür ederiz. Babam aslan gibi, çok şükür..." mesajını paylaştı.

 

Dalkılıç, "Babam Kuşadası'nda kalp krizi geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. İyi olacak inanıyorum. Doktorlardan aldığım bilgiler doğrultusunda babamın durumunun iyi olduğunu öğrendim. Sanırım yarın veya yarından sonra daha da normale dönecek diye umuyorum" dedi.

Mehmet Sedat Dalkılıç'ın durumu hakkında bilgi veren Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Gülnur Taşçı Bozbaş da, "Hastamız kalp krizi geçirip Söke Devlet Hastanesi'ne başvurmuşlar. Söke Devlet Hastanesi'nden sevkli olarak aldık hastamızı. Gelir gelmez anjiyosu yapıldı ve kalp krizi tanısı kesinleşti. Şu anda koroner yoğun bakımda tedavisi devam ediyor. Hastamız hocalarımızın takibinde, yoğun bakım şartları devam ediyor" diye konuştu.

Nil Karaibrahimgil yıllar öncesine ait fotoğraf paylaştı! Görenler tanıyamadı

İLİŞKİLİ HABER

Nil Karaibrahimgil yıllar öncesine ait fotoğraf paylaştı! Görenler tanıyamadı
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0