Sanatçı Alexandro Palombo, içerisinde Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın da yer aldığı bazı siyasi kadınların fotoğraflarını pshotoshop aracılığıyla değiştirdi. Bu kadınların darp edilmiş hallerinin gözler önüne serildiği afişler ülkelerin dört bir yanında yer aldı.

Sanatçı Alexandro Palombo, aile içi istismar ve şiddete dikkat çekmek için alışılmışın dışında bir projeye imza attı. Dünyanın en ünlü siyasi kadınlarının fotoğraflarını photoshop aracılığıyla değiştiren Palombo, yaptığı hareket ile Kraliyet ailesini kızdırdı.

İngiltere Kraliyet ailesinin üyesi Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın da fotoğraflarının üzerinde yapılan değişiklikler, İngiltere'de büyük tepki uyandırdı. Güzel düşesin yüzünde yer alan kesikler, çürükler, morluklar dikkat çekerken sanatçının bunun için Kraliçe'den izin almadığı öne sürüldü.

Milano ve İspanya'daki otobüs durakları ve binalarda yer alan afişin üzerinde ise "Onu ihbar etti, ancak kimse ona inanmadı/yalnız bırakıldı/kimse tarafından korunmadı/ama o durmadı. İhbar etmesine rağmen öldürüldü" ifadeleri yer alırken Middleton'ın temsilcileriyle görüşme sağladığı öğrenildi.

İLİŞKİLİ HABER

Neslihan Atagül kırmızı halıda göz kamaştırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Sanatçı Bob Marley'in filmi geliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Gökhan Tepe'den şaşırtan açıklama: Pandemi boyunca...

İLİŞKİLİ HABER

Teoman'dan askerlik açıklaması şaşırttı! 'Benim askerliğim fasulyeden olacak'

BİR YORUM YAPIN 0