Bergüzar Korel’in kızı Leyla ile yeni paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu

2009 yılında dünyaevine giren çift Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, geçtiğimiz haftalarda üçüncü çocukları Leyla'yı kucaklarına aldı. Sosyal medyayı sık kullandığı bilinen Korel, kızı ile sık sık paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor. Birkaç haftalık bebeğiyle sosyal medyada paylaşım yapan Bergüzar Korel, hayranları tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, 2009 yılında dünyaevine girmişti. 3 Kasım'da da üçüncü çocuklarına kavuşmanın heyecanını yaşamıştı. Sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında yer alan Bergüzar Korel, bugün 32 günlük kızı ile yeni bir paylaşım yaptı.

Minik bebeğiyle sosyal medyada paylaşım yapan Bergüzar Korel, hayranları tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 200 binden fazla beğeni alan Korel'e, hayranları ve yakın dostlarından da birçok yorum geldi.

ETİLER'DE GÖRÜNTÜLENDİLER

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocuklarını 2019 yılında kucaklarına almışlardı. Geçtiğimiz haftalarda da üçüncü çocukları Leyla'yı kucaklarına alan çift, Etiler'de görüntülenmişti. Çift, muhabirlerin sorularını yanıtlamıştı.

Leyla’nın sağlık durumu hakkında olumlu konuşan Korel, “Allah herkesin gönlüne göre versin. Sürpriz oldu, hiç beklemediğimiz bir anda geldi” demişti.

Halit Ergenç ise “Kız babası olduğunuz için kendinizi şanslı hissediyor musunuz?” sorusuna “Zaman gösterecek. Ama kız bebeğin hali tavrı bile daha farklı” yanıtını vermişti.

Çift, sohbet sonrasında muhabirler için bir de poz vermişti. Oradan ayrılarak evlerine doğru yol almışlardı. 

Bergüzar Korel kızı Leyla ile ilk paylaşımını yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel kızı Leyla ile ilk paylaşımını yaptı!
Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin takipçileri ile paylaştığı o detay şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin takipçileri ile paylaştığı o detay şaşırttı!

BİR YORUM YAPIN 0