Ünlü oyuncu Nilgün Belgün katıldığı programda söylediği sözlerle sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Belgün'den yeni bir açıklama geldi.

Tiyatro, sinema oyuncusu Nilgün Belgün ve şarkıcı Cenk Eren, Buket Aydın'ın sunduğu Tarafını Seç programının bu haftaki konuğu olmuştu. İki sanatçı, “Evlilik mi bekarlık mı?” sorusuyla karşı karşıya geldi. Bekarlığı savunan Belgün, ilginç yorumlarıyla dikkat çekti.

Daha önce 3 kez evlenip boşanan Nilgün Belgün, evliliğin insan doğasına aykırı olduğunu iddia etti.

nilgün belgün

"ÖZGÜRLÜK BİTİYOR"

Nilgün Belgün açıklamasında, "Evlilik insan doğasına aykırı. Çünkü iki tane birbirini hiç tanımayan, geçmişlerini bilmeyen insanı ve onların ailelerini de bir arada tutuyorsunuz. O iki insan bir evin içerisinde kapanıp kalıyor. Kendi özgürlükleri olmuyor." dedi. Belgün, evliliğin insanı kısıtladığını da iddia etti.

Nilgün Belgün

YENİ AÇIKLAMA GELDİ

Nişantaşı'nda objektiflere yakalanan usta oyuncu Nilgün Belgün daha önce yaptığı 'Gece hayatı olan erkekten koca olmaz' şeklindeki açıklamasıyla ilgili soru üzerine, "Haksız mıyım? Evlilik ciddi bir müessese ve bazı kuralları var ona göre yaşamak lazım. Çok gezen erkekten ideal koca olmaz bu benim fikrim. Herkes farklı düşünebilir. Ben seçimlerimde pek yanılmam, bakmayın evliliklerimi yürütememiş olabilirim ama eşlerimin hepsi benim için değerli, efendi insanlardı. Evlilik kolay bir şey değil, flört etmeye ya da aşk yaşamaya benzemiyor. Bu saatten sonra kızlarım, torunlarım var, benim için evlilik söz konusu değil, gerek yok."

İLİŞKİLİ HABER

Kaan Urgancıoğlu'nun kardeşi de oyuncu çıktı! Meğer aynı dizide...

BİR YORUM YAPIN 10

Tepki 5 ay önce

Tabii pişlik parayla pulla mı..!

HALK 5 ay önce

sen kendine insan deyip doğama aykırı diyebilirsin evlilik (biz sana insan diyiyor muyuz acaba ? ) . kusura bakma 3 evlilikte bir şeyleri tutturamamak insanlık dışı bir olay.

Çetin 5 ay önce

Saçmalamak bedava

hakan 5 ay önce

siz rumlar için haklısın ama biz müslüman türkler senin gibi düşünmüyoruz

Kaysi 5 ay önce

O ne yapsin hayatini paylasacak kimse bulamayinca bu laflari eder kedinin yigemedigo vier gibi mundardir hahhaha

Yorumların Tümünü Okuyun