Yeni sezona iddialı bir giriş yapan Yargı dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz gün alkollü bir şekilde görüntülenince muhabirlerle tartıştı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

"Kara Sevda", "Aşk 101" ve son olarak "Yargı" dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Kaan Urgancıoğlu, önceki akşam menajeriyle bir mekanda yemek çıkışı görüntülendi. Yemekte alkol kullanan ünlü oyuncu karşısında gazetecileri görünce gerildi. 

Muhabirlerin kendisine soru sormasına sinirlenen Urgancıoğlu, "Arkadaşlar gecenin bu saatinde konuşmayacağım. 2 saattir bizi beklediğinizi biliyorum. Alkol kullandım, sizinle de konuşmayacağım. Menajerlerimle birlikte yemek yemeğe geldim. Teşekkür ediyorum. Bir şey soracaksan da sabah sorarsın. Bu saatte hiçbir şey soramazsın bana" ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin ünlü oyuncuya ısrar etmesi üzerine öfkeden deliye dönen Urgancıoğlu, görüntü alan kamerayı tutunca araya menajeri girdi. Tartışmanın dozu artınca kendisine sorular soran muhabirin adını ve çalıştığı kurumun adını öğrenen ünlü isim, hiçbir şey söylemeden sinirle uzaklaştı.

İLİŞKİLİ HABER

Yavuz Seçkin'den olay Bülent Ersoy açıklaması: Ben öyle şeylere gelemem!

İLİŞKİLİ HABER

Kuzey Yıldızı'nın Gökçe'si Nilsu Berfin Aktaş gizlice evlendi!

İLİŞKİLİ HABER

2021 Sibel Can'a yaradı! 3 günde milyonlar kazanacak...

BİR YORUM YAPIN 0