Aslıhan Gürbüz açtı ağzını yumdu gözünü! Çareyi ifşa etmekte buldu

Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı gibi sevilen dizilerden tanıdığımız Aslıhan Gürbüz, sosyal medya hesabından kendisine tacizde bulunan şahsı ifşa etti.

Şimdilerde Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterine hayat veren Aslıhan Gürbüz, takıntılı hayranı yüzünden zor günler yaşıyor. Aslıhan Gürbüz, sosyal medya hesabından kendisini taciz eden şahsı ifşa etti.

Gürbüz, paylaşımında "Aylardır en yakın arkadaşlarımı hackleyip, anneme, kardeşime, yakın çevreme ve bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var! Yavrum senin derdin bensem niye başka bir yol denemiyorsun? Niye insanlara musallat oluyorsun?" ifadelerini kullandı.

 

Çocuk resmen bereketiyle geldi! Kıvanç Tatlıtuğ'a 8 milyonluk anlaşma

İLİŞKİLİ HABER

Çocuk resmen bereketiyle geldi! Kıvanç Tatlıtuğ'a 8 milyonluk anlaşma
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0