Son olarak "Doğduğun Ev Kaderindir" dizisinde rol alan oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün konuk olduğu "İbrahim Selim ile Bu Gece" programında kendisini üzen gerçeği itiraf etti.

"No 309", "Çilek Kokusu", "Erkenci Kuş" ve "Doğduğun Ev Kaderindir" gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Demet Özdemir, geçtiğimiz gün "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk oldu. Meslek hayatı ve özel yaşantısına dair bilinmeyenleri anlatan güzel oyuncu, kendisini üzen bir gerçeği sevenleriyle paylaştı.

"BEN ZATEN HERKESE SÖYLEDİM!"

Daha önce dansçı olan ünlü oyuncu, kendisi hakkında "Bakın asıl mesleği neymiş" şeklinde çıkan haberlere isyan etti. Bu tarz haberlerin çıktığı dönemde üzüldüğünü söyleyen Özdemir, "Herkes şimdi oo dans oo Demet süper falan diyor. Öyle değildi. Yani bir ara baya canını sıktılar. ben zaten dans ettiğimi herkese söyledim. Eskiden dans ediyordum. Ablam dansçıydı diye. Tek tek nerelerde dans ettiğimi kimse sormadı. 2, 2,5 yıl önce bir haber çıktı. 'Şok şok' diye. Başlıklar böyleydi; 'Evet Demet Özdemir'in asıl mesleği.' Bittik dedik. Bir şey oldu. Ama ne oluğunu bilmiyorum. Kötü bir şey yaşamadığımın farkındayım. Fakat kendimi çok kötü hissettim." ifadelerini kullandı.

"YANLIŞ HİÇBİR ŞEY YAPMADIM!"

Sevilmekten korktuğunu dile getiren Özdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Dedim ki; "Hemen seyirci seni bağrına basmayacak. Emek vereceksin bununla ilgili. 15 yıl mı 20 yıl mı yani. Daha yeni başlıyorum her şeye. 6. yılımdayım. Bittik dedim. Hemen zaten panik başlıyor, ne olduğunu bilmiyorum. Dans ettiğim 3 tane video var. Saatlerce bunu konuştular. Ne biliyor musun? 'Vay Demet'e bak ya. Gördün mü dansçıymış eskiden.' Bu dil ne? Evet dansçıydım. Zaten biliyordunuz. Fakat bir şey yakalamış gibi davrandılar. Bu sefer ne oldu biliyor musun? Gerçekten sevilmemekten korktum. Aslında bunda hiçbir şey yok. Dans etmekte kötü hiçbir şey yok ama maalesef o an öyle görmüyorsun. O an çok kötüyüm, utandım. Paramı kazandım, yanlış hiçbir şey yapmadım. Bu kazandığım para ile ne yaptığım belli. Hiç utanılacak bir şey yok."

İLİŞKİLİ HABER

Oktay Kaynarca son noktayı koydu! 'Bunları konuşmayı doğru bulmuyorum'

İLİŞKİLİ HABER

Milyoner'de yarışan Seyit Kont film gibi hayatıyla herkesi gülmekten kırdı geçirdi!

İLİŞKİLİ HABER

Hazar Ergüçlü kimseyi dinlemedi! Yüzüğü taktı...

BİR YORUM YAPIN 0