Usta oyuncu Talat Bulut, önceki gün City's Nişantaşı'nda alışveriş turunda görüntülendi. Usta oyuncu, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. Bulut, hâlâ kirada oturduğunu itiraf etti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bulut, fit fiziği hakkındaki soruya, "Televizyonda düzgün fizik ve karizma geçerliliğini koruyor. Oyunculukla ilgili bir sorunum yok ama bunun yanında fiziğimizde koruyalım da belki bir kaç kuruş eder diye" diye cevap verdi.

Bulut, hâlâ kirada oturduğunu itiraf etti. Sanatçı, "Bu zamana kadar hiçbir yatırım yapmadım. Benim yatırımın kendi sağlığını korumak, kendi bedenini iyi bakmak. Bir kızım var Amerika'da eğitimi devam ediyor. Onun eğitimine yönelik harcamalar yapmak en büyük yatırım. Eğitim şart. Hâlâ kirada oturuyorum" dedi.

SAĞLIĞIM YERİNDE

Geçtiğimiz günlerde sağlık sorunu yaşayan Talat Bulut, durumu hakkında bilgi verdi. Sanatçı, "Evet, geçtiğimiz hafta bir ameliyat geçirdim. Kasıkta bir fıtık vardı o da bağırsaklar için risk taşıyordu o yüzden ameliyat oldum. Ayda bir kere kontrolüm olacak. Şu anda durumum gayet iyi." dedi.

 

İLİŞKİLİ HABER

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin takipçileri ile paylaştığı o detay şaşırttı!

İLİŞKİLİ HABER

Murat Boz, Beyaz'ı Ragga Oktay'a benzetti!

İLİŞKİLİ HABER

İki ödül kazanan Müge Anlı duygusal anlar yaşadı! MHP lideri Bahçeli Müge Anlı'yı tebrik etti

BİR YORUM YAPIN 0