İngiliz Kraliyet Ailesi'nin olaylı ismi Prens Harry, keyif alınan bir işte çalışmanın önemli olduğunu ve pandemi dönemindeki işten ayrılmaların hepsinin kötü olmadığını söyledi.

Sussex Dükü Prens Harry, geçtiğimiz günlerde "Fast Company" adlı bir dergiye röportaj verdi. Samimi açıklamalarda bulunan Prens, pandemi dönemindeki işten ayrılmalara dikkat çekerek şaşırtan ifadeler kullandı.

Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Prens Harry, akıl sağlığına odaklanan BetterUp isimli startup'ta şu ifadeleri kullandı:

"Aslında bu öz farkındalıkla gelen değişim ihtiyacının bir göstergesi. Dünyanın dört bir yanındaki pek çok kişi kendilerine neşe getirmeyen işlerde sıkışıp kaldı ve şimdi akıl sağlıklarını ve mutluluklarını ilk sıraya koyuyorlar. Bu kutlanacak bir şey" 

İşten ayrılmaların kültürel değişime ilham verdiğini söyleyen Prens Harry, "Görünürde bu son birkaç yıl tüm bu sorunları ön plana çıkarmış gibi dursa da gerçek şu ki bu mücadeleler ve sorunlar bir süredir demleniyor. Akıl sağlığı uyanışının henüz başındayız" şeklinde konuştu.

Prens Harry'nin söyledikleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

BİR YORUM YAPIN 1

slmn 5 ay önce

Tabi arkan sağlam keyif almıyorsan bırak.Biz keyif almasak da aç kalmamak için devam ediyoruz.