Çocuklar Duymasın'ın 'Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı'nın canlı yayında gözleri doldu

Geçtiğimiz aylarda aniden kalp ameliyatı olan oyuncu Süleyman Yağcı, konuk olduğu 2. Sayfa programında rahatsızlanmasına neden olan olayı anlattı. Dost kazığı yediğini anlatan ünlü oyuncu, gözyaşlarına hakim olamadı. "Güvendiğin insan seni hançerlerse acıtır" dedi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yılların efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da 'Fıs Fıs İsmail' karakteri ile seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Süleyman Yağcı, Tv8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında duygulanarak gözleri dolan ünlü oyuncu, yediği dost kazığını anlattı.

Uzun yıllarca sağlık sektöründe çalıştığı için düzenli olan kontrollere gittiğini anlatan oyuncu, yakın bir arkadaşından yediği dost kazığından sonra kalp rahatsızlığı geçirdiğini söyledi. Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamayan Yağcı, şunları söyledi:

"İnsanı tanımak ölümle eş değerdir. Bir arkadaş, bir dost sana Allah'tan sonra bir nefes olur. Bir arkadaş dost vardır ki seni zehirler, hayatını bitirir. Bir arkadaşıma sen de kötü çıkarsa ben Bakırköy'e tedaviye giderim dedim ve o da kötü çıktı. İnsan tanımak çok zor. 20 yıllık bir dostumdu. Benim yüreğimi aldı götürdü. Ben çok duygusal bir insanım. Güvendiğin insan seni hançerlerse acıtır. Tedavisi yok yani. Bunu yaşarken kalp rahatsızlığı geçirdim. Bir kalleşliği gördüm diyelim."

Belediyeden davet okuldan ret! Sefo'nun konseri iptal olunca çocuklar yıkıldı

İLİŞKİLİ HABER

Belediyeden davet okuldan ret! Sefo'nun konseri iptal olunca çocuklar yıkıldı

BİR YORUM YAPIN 0