Annelik konusunda birtakım kesimin hedefi haline gelen Bengü, kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi.

2018 yılında Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, 2019'da da kızı Zeynep'i kucağına almıştı. Bengü geçtiğimiz kasım ayında ikinci kez anne olmuştu. Dünyaya getirdiği oğluna da Selim adını verdi.

Yeni yılı sahnede karşılayacağını duyuran Bengü'ye bazı takipçileri tepki gösterdi. "Yılbaşı gecesini evde çocuklarıyla birlikte geçirmiyor, dışarıda geçiriyor" şeklinde gelen eleştirilere sinirlenen şarkıcı, Instagram sayfasında açıklama yayınladı:

 "İzin almam gerekir miydi bilmiyorum ama bu ve bunun gibi yorum yapan kadın dostlarıma toplu bir cevap yazma gereği duydum. Müsaade ederseniz ben yarın oğlumun ve benim 40'ımızı çıkardıktan sonra işime dönüyorum. Çünkü ben en sevdiğim işi yaparak, çalışarak, üreterek ve şarkı söyleyerek mutluyum. Ben mutluysam çocuklarım da mutlu. Yılbaşı gecesi de onları erkenden öpüp, koklayıp ve uyutup sahnemde olacağım. Ne olur kimse kimsenin özel alanına girmesin! Nasıl anne olacağını en iyi annenin kendisi bilir. Yargılamayın ve sakın kimsenin anneliğine dokunmayın!"

İLİŞKİLİ HABER

Annemizi Saklarken'in Dündar'ı Kutsi yaşıyla şaşırttı! Görenler gözlerine inanamadı

İLİŞKİLİ HABER

Bir dizi daha final kararı aldı! Sana Söz dizisi ekranlara veda ediyor

BİR YORUM YAPIN 0