5 aylık hamile olan Nazlı Sabancı'nın hamilelik stili göz kamaştırdı!

İki yıl önce ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan ve 5 aylık hamile olan Nazlı Kayı Sabancı, hamilelik stilini sosyal medya hesabından paylaştı. Anne olmak için gün sayan Nazlı Sabancı'nın güzelliği görenleri kendine hayran bıraktı.

Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Sabancıların gelini Nazlı Kayı, sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. 2021 yılının ekim ayında Hacı Sabancı ile Arzu - Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturan Kayı, haziran ayında Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle mutluluğunu herkesle paylaştı. 

Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı

Nazlı Kayı Sabancı ve Hacı Sabancı

Mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çiftinden geçtiğimiz haftalarda müjdeli bir haber geldi. Anne olmak için gün sayan Nazlı Sabancı, sosyal medya hesabından karnı burnunda pozlarını paylaştı. Derin sırt dekolteli, pembe elbisesiyle objektiflere poz veren Nazlı Sabancı'nın ''Hamile stilimi paylaşıyorum'' notunu düştüğü kareleri büyük beğeni topladı.

Nazlı Sabancı hamile stili

Nazlı Sabancı hamile stili

Güzelliğiyle göz kamaştıran Sabancı'nın paylaşımına eşi Hacı Sabancı ve kayınvalidesi Arzu Sabancı kayıtsız kalmadı. Hacı Sabancı, eşinin karelerine kalp emojisiyle yorum yaparken, Arzu Sabancı da gelinine nazar değmesin diye nazar boncuğu emojisi ekledi. 

Nazlı Sabancıdan hamilelik pozları

Nazlı Sabancıdan hamilelik pozları

MÜJDELİ HABERİ "3" NOTUYLA DUYURMUŞTU!

4 aylık hamile olan Nazlı Kayı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla güzel haberi takipçileriyle paylaştı. Eşi Hacı Sabancı'nın karnını tuttuğu kareleri sosyal medya hesabından yayınlanan Nazlı Kayı, fotoğrafın altında "3" ve kalp emojisi koydu. Mutlulukları gözlerine yansıyan çiftten Nazlı Kayı'nın güzelliği görenleri kendine hayran bıraktı.

Hacı ve Nazlı Sabancı

Hacı ve Nazlı Sabancı

Bir kız bebek dünyaya getirmeye hazırlanan Nazlı ve Hacı Sabancı çifti, önceki gün sahil keyfi yaptı. Özel tekneleriyle Bebek'e gelen çift, sahilde el ele yürüyüş yaptı. Hacı Sabancı'nın her an eşinin elini tutması ve tekneden inerken hassas davranması gözlerden kaçmadı. Nazlı Kayı'nın göbeğinin belirginleşmeye başladığı da objektiflere yansıdı. 

Hacı ve Nazlı Sabancı çifti

Hacı ve Nazlı Sabancı çifti

BABAANNE ARZU SABANCI'NIN GÖNLÜNDEN GEÇEN OLDU!

3 erkek çocuk sahibi Arzu Sabancı'nın gönlünden kız torun geçtiği konuşulurken Nazlı Kayı'nın "Kız ya da erkek fark etmez, en önemlisi sağlıklı olması" dediği öğrenildi.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti

Bebek haberinden sonra ilk kez Etiler'de bir restoran çıkışında objektiflere yansıyan Kayı, görüntü vermemek için uzun uğraşlar verdi. Gergin olduğu gözlerden kaçmayan Kayı'nın eşiyle beraber araca yönelmemesi de dikkat çekti. 

Nazlı Kayı hamilelik haberi sonrası ilk kez görüntülendi

Nazlı Kayı hamilelik haberi sonrası ilk kez görüntülendi

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çifti, kısa süre önce bebek beklediklerinin müjdesini vermişti. Şimdilerde anne-baba olmak için gün sayan ünlü çiftin bebek heyecanı tüm Sabancı ailesinde büyük bir sevinçle karşılandı.

Arzu Sabancı'nın gönlünden geçen oldu. Üç erkek annesi müstakbel babaanne Arzu Sabancı'nın ise gönlünden kız torun geçiriyordu.

Gönlüne göre bir gelin bulan Arzu Sabancı'nın Allah gönlüne göre vermiş. Doktorunun doğum için ağustosa gün verdiği Nazlı Sabancı'nın kızı olacakmış.

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, geçtiğimiz yıl Ekim ayında sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün yapmaları beklenen ünlü çift, Nazlı Kayı'nın babasının vefatı ve pandemi sebebiyle düğünü erteleme kararı almıştı. 

Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Sabancıların düğün yapma hayali tekrar gündeme geldi. Sade bir nikah töreniyle evlenen Hacı ve Nazlı Sabancı'nın 25 Haziran'da Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğün yapacağı öğrenildi.

Hacı ve Nazlı Sabancı çiftinin nikahından kareler

Hacı ve Nazlı Sabancı çiftinin nikahından kareler

10 KARATLIK YÜZÜĞÜYLE POZ VERDİ!

Geçtiğimiz günlerde evinde yılbaşı kutlaması için yakınlarıyla bir araya gelen Kayı, o güne ait kareleri "2021'in son günü" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Lüks marka merakı olduğu bilinen Nazlı Kayı'nın paylaşımında 10 karatlık yüzüğünü göstermeye çalışması takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

Mavi elbisesi, dalgalı saçları ve devasa yüzüğüyle göz kamaştıran Kayı'nın fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

ELEŞTİRİLERE HEDEF OLDU!

Ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile evlenerek Türkiye'nin en zengin ailelerinden birine gelin olan Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde bir derginin çekimleri için kamera karşısına geçti. Her hareketiyle olay olan Kayı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı o kareler takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Mavi kot elbisesiyle sandalyede otururken çekildiği kareleri paylaşan Kayı'nın fotoğrafına takipçileri tarafından "Hacı... Koş tansiyon ilacımı getir bakışı", "Bugün serum takılırken ben", "İçim çekildi biraz ekmek koparın pozu" ve "Valla baygınlık geçirirken çekmişler sandım" gibi yorumlar geldi.

SAÇLARIYLA SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞMÜŞTÜ!

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Hacı Sabancı ile dünya evine giren Nazlı Kayı, verdiği davette 64 bin liralık Dior marka aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Lüks markalara olan düşkünlüğüyle bilinen Kayı, bu defa sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Verdiği davette pahalı aksesuarlarıyla ilgi odağı haline gelen Kayı'nın saçları takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nazlı Kayı'nın saçlarının yağlı olduğunu söyleyen takipçileri "O aksesuarlara, o bakımsız saçlar...", "Bu zımpırtıya 64 bin lira vereceğine keşke saçına bakım yapsa.." ve "Bu kızın saçları neden hep yağlı?" gibi yorumlarda bulundu.

Galatasaray'ın kalecisi Muslera uçağı birbirine kattı! 1 milyon dolar dolandırılmıştı

İLİŞKİLİ HABER

Galatasaray'ın kalecisi Muslera uçağı birbirine kattı! 1 milyon dolar dolandırılmıştı

BİR YORUM YAPIN 49

Türkiyecumhuriyeti 1 hafta önce

Ahh Sakıb ağa ahh! Kalkta gör çocuklarının, torunlarının halini! Bu ülkeye düşman, millete düşman, kan emici birer sülük oldular. Sen hizmet ettin, milletim, devletim dedin yıllarca.. Hiç bir şey öğrenmemişler senden yazık!

isa 3 ay önce

sabancı ve koç 50 yıl yöetti bu ülkeyi hem de hiç siyasete girmeden abd iş ortaklarıyla. Şu an sakin görünüyorlar fakat hükümet değiştiğinde yine dişlerini göstereceklerdir müslümanlara. bunlar tüsiadcı malum parti türkiye demokrasisine ne kadar zarar veriyorsa bunlarda o kadar zararlı. bir an önce enaz bunlar kadar zengin yerli firmalar oluşturulmalı.

Toplam 5 beğeni

ALİ 3 ay önce

bu sabancı mı nedir depremle ilgili ülkenin yararına hiç bir yardım açıklama gelmedi.bunlar bu ülkenin vatandaşı değil galiba

Toplam 8 beğeni

yaz 1 yıl önce

Az bile istemiş. Para parayı çeker derler.

Toplam 2 beğeni

Nehir 1 yıl önce

Bu kız çok varos ya koskoca sabancida bu varos gorgusuz nerden buldu aygunden ne farkı var ki bunun

Toplam 5 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun