4 ay önce evini tadilata sokan Seda Sayan evi yapılana kadar otelde kalıyordu. Şehir merkezinden uzakta olan evinin tadilatı bitti ancak Sayan'ın da kararı değişti. Servete mal olan evine taşınmaktan vazgeçti.

Ünlü sanatçı Seda Sayan 4 ay önce evini tadilata soktu. Sayan’ın otele taşındığı ortaya çıkmıştı. O günden beri Hilton İstanbul Maslak’ta yaşayan Seda Sayan yemeklerini de artık evi gibi olan otelin restoranında yiyordu. 

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Büyükdere'den Boğaz manzaralı olan villasına taşınmaktan vazgeçti. Aylarca şehir merkezinde kalan Sayan, milyonlar döktüğü villasını satışa çıkardığı iddia edildi. Tadilatı tamamlanan ev için 10 milyon dolar pay biçti. 

Sayan oğlunun aşk hayatını konuşma konusunda yasaklı olsa da oğlunun aşk hayatı için yatırımlar yapıyor.

Sayan Miray Daner’le aşk yaşayan oğlu Oğulcan Engin’in evlendiğinde oturması için Nişantaşı’nda lüks bir ev aldı. Seda Sayan Takvim'in haberine göre; 4+1, 300 metre kare olan Nişantaşı'ndaki projeye 30 milyon lira ödedi.

seda sayan evinden vazgeçti

Tam bir gayrimenkul zengini olan Sayan'ın iddialara göre İstanbul'da 30 dairesi, Bodrum'da 3 villası Londra'da da bir evi var. 

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Eda Ece ikinci kez koronavirüse yakalandı!

İLİŞKİLİ HABER

Demet Özdemir ve Can Yaman yeniden bir araya geliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak'ın gözlerden uzakta büyüttükleri kızları kocaman oldu!

BİR YORUM YAPIN 17

songül 3 gün önce

idareeder

Aysel 3 gün önce

Ee Seda hanım sanada kalmaz bu dunya

UGUR ARSLAN 1 hafta önce

vay beeee..kimileride bir otel odasında yapayalnız ve yokluk içinde ölüp gider..

Toplam 3 beğeni

handan 1 hafta önce

seda bacım sana teessüf ederim biz seni kadırgalı olarak biliyoruz sen çıkıyorsun yağcılık olsun diye sezene yanlış yaptığını bile bile arka çıktın yanlış yapan en sevdiğin insan bile olsa yanlış yapıyırsun diyebiliyormusun işte sen o zaman sensin sanada o yakışır

Toplam 9 beğeni

Ayşe 6 gün önce

Bunların hepsi aynı, dinsiz imansız Allah suratlarından nuru almış hergün yüzlerini insana çevirmek için bıçak altına yatıyorlar,

Toplam 0 beğeni

sevgi 1 hafta önce

habere bak!

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun