5 aydır otelde yaşayan Seda Sayan sonunda sarayına kavuştu!

5 ay önce evini tadilata sokan Seda Sayan evi yapılana kadar otelde kalıyordu. Şehir merkezinden uzakta olan evinin tadilatı bitti ancak Sayan'ın kararı değişip evini satma kararı almıştı. Seda Sayan 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasına sonunda kavuştu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan 5 ay önce 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasını tadilata soktu. Sayan’ın bu süreçte otele taşındığı ortaya çıkmıştı. O günden beri Hilton İstanbul Maslak’ta yaşayan Seda Sayan yemeklerini de artık evi gibi olan otelin restoranında yiyordu. 

Sayan oğlunun aşk hayatını konuşma konusunda yasaklı olsa da oğlunun aşk hayatı için yatırımlar yapıyor.

Yeni evinin tadilatı biten Seda Sayan'ın buraya ne zaman taşınacağı henüz bilinmiyor.

Sayan Oğulcan Engin’in evlendiğinde oturması için Nişantaşı’nda lüks bir ev aldı. Seda Sayan Takvim'in haberine göre; 4+1, 300 metre kare olan Nişantaşı'ndaki projeye 30 milyon lira ödedi.

seda sayan evinden vazgeçti

seda sayan evinden vazgeçti

Tam bir gayrimenkul zengini olan Sayan'ın iddialara göre İstanbul'da 30 dairesi, Bodrum'da 3 villası Londra'da da bir evi var. 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 28

cengiz 1 yıl önce

kaç yıl oturacak ki? Bir ömür dediğin şey ne kadar? Kısacık bir ömürde rahat etmek için bu kadar günaha girmeye değer mi? Allah var gam yok...

Gülsah özkan 1 yıl önce

Oturdum ağladım

Toplam 1 beğeni

Gülsah 1 yıl önce

Kendime acıdım

Toplam 1 beğeni

Kanatsız Toz 1 yıl önce

Sayın kadırgalı Dünya cicilerin tamamda Ahret cicilerin eksik gibi ..Sezenede belkim beste verir deyu Bacım sen haksızsın dıyememenin Menfaatine boyun büyüklüğü .. Bence iki seçenek olsa biri Güç ve para diğeride Hayatın sonu olan toprağa kadar Allahtan başka hiç kimsenin önünde eğilmeme garantisi .. Naçizane ikinci olana yürek başardık Seçtik bile .. Son olarak Saray yavrusunda oturana kimse hayırlı işler demezki O Dilek mütevazi mekanlar içindir …

Toplam 3 beğeni

Fehmi 1 yıl önce

Aıl evin iki metre kare yeri unutma , önce orayı al derim bu saatten sonra en çok orası lazım

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun