5 aydır otelde yaşayan Seda Sayan sonunda sarayına kavuştu!

5 ay önce evini tadilata sokan Seda Sayan evi yapılana kadar otelde kalıyordu. Şehir merkezinden uzakta olan evinin tadilatı bitti ancak Sayan'ın kararı değişip evini satma kararı almıştı. Seda Sayan 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasına sonunda kavuştu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan 5 ay önce 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasını tadilata soktu. Sayan’ın bu süreçte otele taşındığı ortaya çıkmıştı. O günden beri Hilton İstanbul Maslak’ta yaşayan Seda Sayan yemeklerini de artık evi gibi olan otelin restoranında yiyordu. 

Sayan oğlunun aşk hayatını konuşma konusunda yasaklı olsa da oğlunun aşk hayatı için yatırımlar yapıyor.

Yeni evinin tadilatı biten Seda Sayan'ın buraya ne zaman taşınacağı henüz bilinmiyor.

Sayan Oğulcan Engin’in evlendiğinde oturması için Nişantaşı’nda lüks bir ev aldı. Seda Sayan Takvim'in haberine göre; 4+1, 300 metre kare olan Nişantaşı'ndaki projeye 30 milyon lira ödedi.

seda sayan evinden vazgeçti

seda sayan evinden vazgeçti

Tam bir gayrimenkul zengini olan Sayan'ın iddialara göre İstanbul'da 30 dairesi, Bodrum'da 3 villası Londra'da da bir evi var. 

BİR YORUM YAPIN 28

cengiz 9 ay önce

kaç yıl oturacak ki? Bir ömür dediğin şey ne kadar? Kısacık bir ömürde rahat etmek için bu kadar günaha girmeye değer mi? Allah var gam yok...

Gülsah özkan 10 ay önce

Oturdum ağladım

Toplam 1 beğeni

Gülsah 10 ay önce

Kendime acıdım

Toplam 1 beğeni

Kanatsız Toz 10 ay önce

Sayın kadırgalı Dünya cicilerin tamamda Ahret cicilerin eksik gibi ..Sezenede belkim beste verir deyu Bacım sen haksızsın dıyememenin Menfaatine boyun büyüklüğü .. Bence iki seçenek olsa biri Güç ve para diğeride Hayatın sonu olan toprağa kadar Allahtan başka hiç kimsenin önünde eğilmeme garantisi .. Naçizane ikinci olana yürek başardık Seçtik bile .. Son olarak Saray yavrusunda oturana kimse hayırlı işler demezki O Dilek mütevazi mekanlar içindir …

Toplam 3 beğeni

Fehmi 10 ay önce

Aıl evin iki metre kare yeri unutma , önce orayı al derim bu saatten sonra en çok orası lazım

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun