İzzet Altınmeşe oğlunun vefatından sonra ilk kez konuştu!

Evlat acısıyla sarsılan İzzet Altınmeşe, oğlunun vefatıyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oyuncu oğlu Ali Murat Altunmeşe, 10 gün önce 11. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde rol alan 43 yaşındaki oyuncunun babası, oğlunun vefat etmesinin ardından ilk kez konuştu.

Yaşanan acı olayla ilgili açıklama yapmak üzere kamera karşısına geçen İzzet Altınmeşe, "Çok değerli dostlarım, sevgili kardeşlerim, sevgili bacılarım. İşte yalan dünyadan bir gerçek yaşam daha yaşadık. Hepimizin yaşadığı veya yaşayacağı, bu tür yaşamın içinden dediğimiz, acı da olsa tatlı da olsa, yüce yaradan nasip ediyor." dedi.

"ALLAH EVLAT ACISI KİMSEYE TATTIRMASIN"

Cenazeye gelen ve gelemeyen herkese teşekkür eden Altınmeşe, sözlerinin devamında ise "Evet, yakın zamanda bize emanet edilen evladım, Ali Murat'ın cenazesine lütfedip uzaktan, yakından gelenler ve gelemeyenler ve yanımda olanlar, uzaktan sevenler, yakından sevenler, hepinize ama hepinize, bütün Türkiye'min güzel insanları, sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah bütün geçmişlerinize rahmet etsin. Allah evlatlarınızı bağışlasın. Allah evlat acısı kimseye tattırmasın. Allah'a emanet olun. " ifadelerini kullandı.

Gelin Evi Ahsen kimdir? Boynunda 1 kilo altın, mobilyası 350 bin TL!

İLİŞKİLİ HABER

Gelin Evi Ahsen kimdir? Boynunda 1 kilo altın, mobilyası 350 bin TL!

BİR YORUM YAPIN 0