Hadise ve Mehmet Dinçerler kaçtı, gazeteciler kovaladı! Ünlü çift güvenliği seferber etti

Ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler geçtiğimiz akşam Ulus'taki bir hastaneye gitti. Güvenlik görevlilerini seferber eden ünlü çift, ne kadar uğraşsa da görüntülenmekten kaçamadı.

Nikah masasına oturmak için gün sayan Hadise ve Mehmet Dinçerler, önceki akşam Ulus'ta yer alan bir hastanenin yolunu tuttu. Kapıda muhabirlerin olduğunu öğrenen ünlü çift, görüntülenmemek için güvenlik görevlilerini seferber etti. 

"Rica ediyoruz çekmeyin, yoksa işimizden olacağız. Şikayet edeceklermiş" diyen güvenlik görevlilerini zor duruma sokmak istemeyen basın mensupları hastane önünden uzaklaştı. 

Ancak ünlü çiftin bindiği aracın şoförü trafikte görüntülenmesinler diye kırmızı ışıkta geçince olanlar oldu. Levent'te polis çevirmesine yakalanan çift büyük panik yaşadı. Muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakan Hadise, daha sonra sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak "Yılbaşı konseri öncesi kimseyi riske atmamak adına dün PCR testi yaptırdım. Çıkan Haberler neticesinde test sonucumun negatif olduğunu tüm sevenlerimle paylaşmak istedim..." ifadelerini kullandı.

Ece Seçkin'den kötü haber! Domuz gribine yakalandı

İLİŞKİLİ HABER

Ece Seçkin'den kötü haber! Domuz gribine yakalandı
Gökhan Özoğuz çevresindeki herkese koronavirüs bulaştırdı iddiası

İLİŞKİLİ HABER

Gökhan Özoğuz çevresindeki herkese koronavirüs bulaştırdı iddiası
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 2

Asım 2 yıl önce

Cocuk aldırmis

mehmet 2 yıl önce

basın şımartıyor bu tip insanları,bırakın insanların hayatını size ne.