Mahsun Kırmızıgül hayatının şokunu yaşadı! Tam anlamıyla hüsran...

Mahsun Kırmızıgül yılbaşı programından istediği sonucu alamadı. Ünlü sanatçı kelimenin tam anlamıyla reytinglerde çakıldı. Sinema aşkı uğruna müziğe ara veren ve 16 yıl sonra yılbaşı gecesi sahnede boy gösteren Mahsun Kırmızıgül reytinglerde hüsrana uğradı. Mahsun Kırmızıgül'ün yılbaşı gecesi konserinin hava durumundan bile daha az izlendiği iddia edildi.

16 yıl ara verdikten sonra müziğe dönen Mahsun Kırmızıgül, Yılbaşı Özel Konseri'yle ekranda boy göstermişti. Ancak ünlü sanatçı büyük bir şok yaşadı. Mahsun Kırmızıgül'ün yılbaşı akşamı istenilen ilgiyi göremediği ortaya çıktı.

Sinema aşkı uğruna ara verdiği müziğe 16 yıl aradan sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül, 31 Aralık yılbaşı gecesi Show TV ekranlarında Hoş Geldin albümündeki yeni şarkılarını seslendirmişti. Show Tv ile 5 milyon TL'ye anlaştığı bilinen ünlü sanatçı istenen etkiyi oluşturamadı.

HAVA DURUMUNDAN BİLE AZ İZLENDİ İDDİASI

Günlerce önceden tanıtımı yayınlanan "Mahsun Kırmızıgül Yılbaşı Özel Konseri" programı reytinglerde tam anlamıyla hüsrana uğrattı. Hem kanalı hem de Mahsun Kırmızıgül'e büyük şok etkisi oluşturan bu durum büyük hayal kırılığına sebep oldu.

Reytinglerde sadece 2 bandında oranlar alabilen Mahsun Kırmızıgül'ün yılbaşı konserinin 'Hava Durumu'ndan bile az izlendiği iddia edildi.

YILBAŞI AKŞAMI O SES TÜRKİYE İZLENDİ

31 Aralık Cuma akşamının reyting sonuçlarına göre, yılbaşı gecesini evde geçirenlerin çoğunluğu O Ses Türkiye Yılbaşı ve İbo Show Yılbaşı programlarını tercih etti.

Hadise 2022'ye iddialı başladı! Siyah kadife elbisesiyle büyük beğeni topladı

İLİŞKİLİ HABER

Hadise 2022'ye iddialı başladı! Siyah kadife elbisesiyle büyük beğeni topladı
Bakan Kasapoğlu ve Guidetti bu kez spor salonunda değil mutfakta buluştu

İLİŞKİLİ HABER

Bakan Kasapoğlu ve Guidetti bu kez spor salonunda değil mutfakta buluştu

BİR YORUM YAPIN 0