Buse Varol'dan radikal imaj değişikliği! Yıllardır saçlarını boyatmayan Buse Varol'a ne oldu?

Kayınbiraderi Selçuk Tektaş'ın vefatından sonra bir türlü toparlanamayan Buse Varol imajında radikal bir değişikliğe gitti.

Son dönemde sık sık Alişan'dan boşanacağına dair haberlerle gündeme gelen oyuncu Buse Varol bu iddiaları yalanlamıştı. Eşinin acı kaybından sonra kendini ailesine adayan Varol yeni yılda ekranlara dönecek.

Yeni anlaşmalara imza atan Buse Varol imajını de değiştirdi. Saçlarını sarıya boyatan Varol takipçilerine "Olmuş mu?" diye sordu.

Buse Varol'un takipçileri yeni imajı konusunda ikiye bölündü. Varol'a "Eski renginiz çok yakışıyordu", "Yakışmadı" yorumlarının yanında "Çok beğendik" yorumları da yapıldı.

Burcu Esmersoy vasiyetini açıkladı! Birikimini bağışlayacak...

İLİŞKİLİ HABER

Burcu Esmersoy vasiyetini açıkladı! Birikimini bağışlayacak...
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0