Ünlü gazeteci ve sunucu Müge Anlı canlı yayında vasiyetini açıkladı. Anlı yıllar öncesinden mezarını bile ayırttığını ve tüm detayları hallettiğini açıkladı. Anlı’nın bu açıklaması stüdyodakileri ve ekran başında yer alan izleyicileri duygulandırdı.

Atv ekranlarında gündüz kuşağı programında sunduğu gündüz kuşağı programıyla çok sevilen Müge Anlı canlı yayında ilginç bir olaya imza attı. 2.5 yıldır küçük kızı Irmak'tan ve eşi Seyhan'dan ayrı olan emekli Albay Mustafa Kaya ailesine kavuştu. Bu kavuşma esnasında ise Müge Anlı'dan beklenmedik bir açıklama geldi.

"BAKIMEVİNDE KALACAĞIM, MEZAR YERİM DE BELLİ"

Mustafa Kaya olayından çok ders aldığını söyleyen Anlı, "Bana bir şey olursa buradan da söylüyorum ben bakımevine gideceğim. Bana da Efe baksın. Oğluşum benim. Herkes bunun vasiyetini şimdiden yapmalı. Benim mezar yerim de belli. Her şeyim planlı olsun istiyorum. Ölünce dağıtılacak şerbetime kadar hepsinin vasiyetini verdim. Yapmazlarsa da onların sorunu. Yaka kartına en çirkin fotoğrafımı koyarlar biliyorum onu da ben verdim" dedi.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndne mezun oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı. Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek’le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı ardından Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı. Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert ‘in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı sundu. Anlı’nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 17 yaşında olan bir kızı var.

MÜGE ANLI KAÇ YAŞINDA?

Ünlü sunucu Müge Anlı 48 yaşındadır. 

İLİŞKİLİ HABER

Pınar Deniz koronavirüsü atlattı! Sosyal medyadan duyurdu...

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef'te çeyrek finalin ilk yarışmacısı belli oldu! Şef ceketini kim giydi?

BİR YORUM YAPIN 0