Tolgahan Sayışman yeni imajıyla görenleri şoke etti!

Geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman Antalya ve İstanbul'da çekimlerini gerçekleştirdiği "Aynasızlar" filmi için imaj değişikliğine gitti. Sayışman'ın yeni imajını gören hayranları gözlerine inanamadı. Tolgahan Sayışman bakın kime benziyor?

Başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz aylarda çekimine başladığı "Aynasızlar" filmi için büyük fedakârlık yaptı. Sahibi olduğu Han Medya’nın yapımını üstlendiği "Aynasızlar" filminde iki rolde yer alıyor. Canlandırdığı Haluk ve Efe isimli karakterlerin, Sayışman’ın oğlu ve babasının isimlerini taşıyor olması dikkatlerden kaçmadı.

RECEP İVEDİK’E BENZEMİŞ...

Han Medya yapımı olan "Aynasızlar" filmi için kilo alan Sayışman bu haliyle, Recep İvedik’e benziyor. Daha önceki haliyle alakası olmayan 40 yaşındaki oyuncu bu filmde iki ayrı karaktere hayat verecek. Çekimlerine Kasım ayında başlanan filmin vizyon tarihi kesin değil. Şimdilik Şubat ayında vizyona gireceği tahmin ediliyor.

TOLGAHAN SAYIŞMAN KİMDİR?

Aslen Selanik gömeni olan Sayışman 1981 doğumludur. İlk olarak, "Elveda Rumeli dizisinde" "Karakalpaklı Mustafa" rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Tolgahan Sayışman 17 Aralık 1981’de İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Baba tarafı Selanik göçmeni, anne tarafı ise Trabzon’ludur. Nil adında bir kız kardeşi vardır. Kadıköy İntaş Lisesi’ni bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. 2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinciliği elde etti.

BİR YORUM YAPIN 0