Çukur dizisinin çekildiği bina alev alev yandı

Fatih'te, yayınlandığı süre boyunca kendi hayran kitlesini oluşturan, fenomen dizi 'Çukur'un çekildiği kahvehane alev alev yandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak'ta "Çukur" dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı. Yangın kısa sürede büyüyerek iki katlı binayı sardı. Olay yerine çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, bina tamamen küle döndü.

"ŞALTERİ KALDIRINCA EV TUTUŞTU"

Bir başka mahalle sakini ise, "Binanı sahibi Halit arkadaşımız elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri açtı. Şalteri kaldırınca bu sefer ev tutuşmaya başladı. Kendini dışarıya attı" şeklinde konuştu.

Müge Anlı canlı yayında açıkladı: Şen kardeşler cinayetinde...

İLİŞKİLİ HABER

Müge Anlı canlı yayında açıkladı: Şen kardeşler cinayetinde...
Bergüzar Korel çocuklarını kimseye göstermiyor!

İLİŞKİLİ HABER

Bergüzar Korel çocuklarını kimseye göstermiyor!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0