Star TV ekranlarından yayınlanan Ada Masalı dizisinin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan oyuncu arkadaşı Alp Navruz için doğum gününde yaptığı sürpriz herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde final yapan  'Ada Masalı' adlı dizide Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un erkek arkadaşı için büyük bir jest yaptı. 

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Ayça Ayşin Turan, oyunculuğun yanı sıra Edebiyat ile ilgilenen erkek arkadaşı Alp Navruz'a doğum günü hediyesi olarak sürpriz bir jestte bulundu.

Ayça Ayşin Turan, erkek arkadaşı adına popüler bir yayınevi ile anlaştı. Turan'ın bu jesti karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Navruz, uzun yıllardır yazdığı şiirlerini kitap haline getirebilecek.

ROMANTİK PAYLAŞIM

Öte yandan Ayça Ayşin Turan, erkek arkadaşı Alp Navruz'un doğum gününü, "İyi ki doğdun yeşil. Nice güzel yaşlara" notuyla paylaştığı bir kareyle kutladı.

İLİŞKİLİ HABER

Oktay Kaynarca'dan EDHO çıkışı: Bizi ilgilendirmiyor!

İLİŞKİLİ HABER

Sezen Aksu'dan skandal hareket!Hz. Adem ve Hz. Havva ile ilgili şarkı sözleri büyük tepki çekti

BİR YORUM YAPIN 1

Doğrucu Davut 5 ay önce

Bunların neresi sanatçı? Sanatçı olmak insanların dini değerlerine hakaret etmekmidir? Ne zaman unutulmaya başlasalar hemen dini değerlere saldırıya geçiyorlar. Yazıklar olsun.