Ayça Ayşin Turan'ın Alp Navruz'a aldığı hediye şaşırttı! Böylesi görülmedi

Star TV ekranlarından yayınlanan Ada Masalı dizisinin başrol oyuncularından Ayça Ayşin Turan oyuncu arkadaşı Alp Navruz için doğum gününde yaptığı sürpriz herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz günlerde final yapan  'Ada Masalı' adlı dizide Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un erkek arkadaşı için büyük bir jest yaptı. 

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Ayça Ayşin Turan, oyunculuğun yanı sıra Edebiyat ile ilgilenen erkek arkadaşı Alp Navruz'a doğum günü hediyesi olarak sürpriz bir jestte bulundu.

Ayça Ayşin Turan, erkek arkadaşı adına popüler bir yayınevi ile anlaştı. Turan'ın bu jesti karşısında büyük bir mutluluk yaşayan Navruz, uzun yıllardır yazdığı şiirlerini kitap haline getirebilecek.

ROMANTİK PAYLAŞIM

Öte yandan Ayça Ayşin Turan, erkek arkadaşı Alp Navruz'un doğum gününü, "İyi ki doğdun yeşil. Nice güzel yaşlara" notuyla paylaştığı bir kareyle kutladı.

Oktay Kaynarca'dan EDHO çıkışı: Bizi ilgilendirmiyor!

İLİŞKİLİ HABER

Oktay Kaynarca'dan EDHO çıkışı: Bizi ilgilendirmiyor!
Sezen Aksu'dan skandal hareket!Hz. Adem ve Hz. Havva ile ilgili şarkı sözleri büyük tepki çekti

İLİŞKİLİ HABER

Sezen Aksu'dan skandal hareket!Hz. Adem ve Hz. Havva ile ilgili şarkı sözleri büyük tepki çekti
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 1

Doğrucu Davut 2 yıl önce

Bunların neresi sanatçı? Sanatçı olmak insanların dini değerlerine hakaret etmekmidir? Ne zaman unutulmaya başlasalar hemen dini değerlere saldırıya geçiyorlar. Yazıklar olsun.