Kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden ünlü türkücü Alişan ile İzzet Yıldızhan arasında büyük bir tartışma yaşandı.

6 ay önce 41 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan zor günler geçiriyor... Kardeş acısıyla yıkılan Alişan kardeşinin hastanede yattığı süreci ve vefat ettikten sonra yaşadıklarını ilk kez anlattı. 

Alişan'ın verdiği röportajda en dikkat çeken açıklamalarından biri ise ''Yaz boyu Selçuk'un aldığı 30-40 tane düğün ve konser vardı. Onları iptal etmiştim. Paralarını iade ettim. Ama bir sanatçı var, onunla yaşadığım olayı asla unutmayacağım.'' şeklindeki açıklaması oldu.

Alişan başından geçen olayı anlattı:

''Bir sanatçı var, adını verip onu gündeme getirmek istemiyorum. Paraya hiç ihtiyacı olmayan, tanıdığım biri. Daha önce anlaştığım bir iş vardı ve sahneye çıkamayacağım için aldığım kaporaları iade edeceğimi söyledim. Organizatör başka bir şarkıcıyla anlaşmış. Kardeşimin vefatının 12'nci günüydü, bu şarkıcının menajeri kuzenimi arayıp 'Sanatçım parasını almadan sahneye çıkmıyor' dedi. Ben de kuzenimi arattırdım ve 'Para bende, çıksın pazartesi vereceğim' dedim. Zaten dünya başıma yıkılmış, gözüm hiçbir şey görmüyor. Ama ısrar etti ve ben parasını o haldeyken yolladım. O şekilde çıkıp konser verdi. Aylar sonra menajeri aradı, 'Bir daha beni gördüğü yerde selam vermesin' dedim. O da 'Sanatçının haberi yok, ben yaptım' diye cevap verdi. Ama sanatçının haberi olmadan menajerinin asla böyle bir şey yapamayacağını biliyorum. Selçuk'un ölümünden sonra herkes bana destek oldu. Bir tek bu olayı unutmuyorum.''

KARDEŞİNİN VEFATININ 12. GÜNÜNDE PARASINI İSTEDİ!

2. Sayfa'nın haberine göre; Alişan'ın bu açıklamasının ardından ismini vermediği şarkıcının kim olduğu araştırılmaya başlandı. Alişan konser vereceği mekandan 50 bin TL kapora almış ancak kardeşinin vefat etmesi sebebiyle sahneye çıkamamıştı. Yerine sahne alan kişinin İzzet Yıldızhan olduğu, Alişan’dan kardeşinin 12. ölüm gününde menajeri aracılığıyla ısrarla para istediği ortaya çıktı.

Eski dostunun bu tavrına sinirlenen Alişan, İzzet Yıldızhan'ı sosyal medyadan takipten çıkarıp engelledi.

 

İLİŞKİLİ HABER

İkiz bebek bekleyen Seray Sever pazar alışverişine çıktı!

BİR YORUM YAPIN 0