'O Hayat Benim' dizisindeki başarılı oyunculuğuyla hafızalardan silinmeyen Yeşim Ceren Bozoğlu, yeni haliyle görenleri şaşırtmaya devam ediyor. Başarılı oyuncu Bozoğlu, mide küçültme ameliyatıyla 58 kiloya kadar düşmüştü. İşte sosyal medyada gündem olan Bozoğlu'nun yeni hali

'Geniş Aile', 'Eve Dönüş', 'O Hayat Benim' gibi izleyicilerin beğenisini kazanan yapımlarda, oyunculuğuyla iz bırakan Yeşim Ceren Bozoğlu son zamanlarda, mide küçültme ameliyatıyla çok konuşulan isimler listesine adını yazdırdı. Yakında beIN CONNECT'te izleyiciyle buluşacak olan 'Hayaller ve Hayatlar' dizisinde rol alan oyuncu, sosyal medyada son haliyle yaptığı üst üste paylaşımlarla ilgi odağı haline geldi.

RESMEN 20 YAŞ GENÇLEŞTİ

Rol aldığı yeni dizi Hayaller ve Hayatlar'ın setinden zaman zaman fotoğraflar paylaşan Bozoğlu, hayranlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Başarılı oyuncu Bozoğlu'nun yakın zamanda son haliyle yaptığı paylaşımı, hayranlarına övgü dolu yorumlar yaptırdı.

DENİZ AKKAYA'YA BENZETİLDİ

Instagram filtrelerini denerken videolu paylaşım yapan Bozoğlu, bir hayranı tarafından Deniz Akkaya'ya benzetildi. Mide ameliyatıyla 52 kilo vermiş 47 yaşındaki oyuncunun sosyal medya hesabından "Şehladan geçme faslındayım, Melike’yi bulma yollarında" notuyla yaptığı paylaşıma gelen yorumlar,"Yesim'cigim çok fotojeniksin, muhteşem", "Nereden nereye", "Sen harika bir kadınsın" şeklinde oldu. 

BİR YORUM YAPIN 0