Murat Yıldırım kar nedeniyle Çatalca'da mahsur kaldı!

Show TV'nin sevilen dizisi Aziz'in oyuncuları ve set çalışanları, İstanbul'da etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle Çatalca'da mahsur kaldı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan yoğun kar yağışı, İstanbul'da bazı otoyolların ulaşıma kapanmasına neden oldu. Show TV ekranlarının fenomen dizisi Aziz'in oyuncuları ve set çalışanları kar yağışı sebebiyle Çatalca'da mahsur kaldı.

Dizinin çekimleri için Çatalca'da olan Aziz dizisinin ekibi, kar yağışının etkisini arttırmasıyla evine dönemedi. O sırada çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan başrol oyuncusu Murat Yıldırım ise "Bizim takım kaldık burada..." ifadeleriyle hayranlarını şaşırttı.

Bülent Ersoy'u duygulandıran hareket! Nur Yerlitaş'ın çalışanlarına kucak açtı

İLİŞKİLİ HABER

Bülent Ersoy'u duygulandıran hareket! Nur Yerlitaş'ın çalışanlarına kucak açtı
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0